Україна — Мальта: онлайн трансляція матчу (текстова)

Україна Мальта онлайн трансляція матчу (текстова)
Тарас Степаненко радіє перемозі. Фото Павла Кубанова (УАФ)

У рамках відбору на Євро-2024 збірна України приймає у Словаччині національну команду Мальти. Пропонуємо до вашої уваги онлайн текстову трансляцію цього матчу.

Команда Сергія Реброва є фаворитом цього протистояння, нагадує портал Новини LIVE.

Україна: Трубін — Конопля, Кривцов, Забарний, Матвієнко — Степаненко, Маліновський — Ярмоленко, Циганков, Судаков — Ванат.

Тренер: Сергій Реброва.

Мальта: Бонелло — З.Мускат, С.Борг, Й.Борг — Д.Мбонг, Янкам, Джуллаумьєр, Теума, Каменцулі — Джонс, Нвоко.

Тренер: Мікеле Марколіні.

Віктор Циганков
Циганков у збірній України. Скріншот YouTube

До початку поєдинку залишилось пів години. Сергій Ребров випустив на поле кількох гравців, які під час попередніх матчів виходили на заміну. Але навіть такий склад збірної України важко назвати не оптимальним.

Поєдинок обслужить рефері із Франції Рудді Буке. Він має досвід роботи на складних поєдинках. Сподіватимемося, сьогодні для збірної України все пройде легко.

Матч розпочався! М'яч із центру поля розвели футболісти збірної Мальти.

Украина — Мальта
Гравці перед матчем. Скріншот YouTube

2 хвилина. Номінальні гості грають у три центральні захисники, але ця команда здатна оборонятися дуже великими силами.

5 хвилина. Масована атака збірної Україна змусила воротаря Мальти врятувати свою команду після удару у виконанні Ваната. Ярмоленку не вдалося точно зіграти на добиванні.

8 хвилина. Мускат брутально зіграв проти Циганкова. Віктору надають допомогу прямо на полі. Мусить продовжити гру.

11 хвилина. А ось і перший удар у площину воріт України. Його завдав представник англійського "Ноттс Каунті" Джонс. Це було небезпечно, Трубін розім'явся.

Владислав Ванат
Владислав Ванат згаяв шанс. Скріншот YouTube

17 хвилина. Циганков отримав м'яч від Матвієнка, пройшов за місцем лівого інсайда і прострілив у чужий штрафний майданчик. Ванат міг забити з близької дистанції, але рахунок залишився тим самим.

20 хвилина. А тепер уже Маліновський закинув м'яч у чужий штрафний майданчик. Ярмоленко у боротьбі прострілив на Ваната, але Владу було вже незручно бити по воротах.

23 хвилина. Пройшла атака збірної Мальти. Мбонг навісив у штрафний майданчик Трубіна праворуч. Матвієнко помилився, але його підстрахував Конопля. Через кілька секунд гості заробили право на два поспіль кутові. Усього їх було вже чотири біля воріт Трубіна.

Джонс не забив. Скріншот YouTube

25 хвилина. Джоді Джонс виявився першим на підборі біля воріт збірної України та з близької дистанції пробив поряд зі штангою! Пощастило команді Реброва у цьому епізоді...

29 хвилина. Матвієнко отримав м'яч на лівому фланзі після передачі Циганкова. Настав простріл, але воротар першим опинився на м'ячі.

36 хвилина. Україна контролює м'яч, але без просування до чужих воріт. Ребров незадоволений, ми його розуміємо.

39 хвилина. Пройшла атака "синьо-жовтих" через центр. Циганков пробив з 24 метрів, але трохи не влучив у ворота. Побільше б таких ударів!

Момент Ваната. Скріншот YouTube

41 хвилина. Ще одне загострення від Циганкова. Простріл ліворуч у центр. Ванат не встиг до м'яча і врізався у голкіпера.

45+3 хвилина. Не зміг воротар Мальти продовжити поєдинок. Бонелло поступився місцем на полі резервному голкіперу Греку.

45+6 хвилина. Маліновський пробив по воротах суперника здалеку. Голкіпер відбив м'яч перед собою. Ванат скинув убік на Циганкова, який забив у порожні ворота. Гол не зарахований через офсайд у Ваната в момент удару Маліновського.

Перерва! Україна — Мальта — 0:0 після першого тайму.

Андрей Ярмоленко
Андрій Ярмоленко незадоволений. Скріншот YouTube

Гра команди Реброва до перерви залишила тривожні враження. Футболісти створювали моменти, але часом і біля воріт Трубіна було неспокійно. Хочеться вірити, що, як і в матчі з Північною Македонією, українці проведуть другий тайм набагато яскравіше.

46 хвилина. Розпочався другий тайм! Обидва тренери зробили по одній заміні.

Замість Матвієнка на полі з'явився Миколенко.

У гостей Сатаріано замінив Нвоко.

48 хвилина. Ну ось саме цього ми й чекали. Україна одразу створила три моменти біля воріт збірної Мальти, але до удару справа жодного разу не дійшла.

50 хвилина. Пенальті у ворота збірної Мальти! Після удару Степаненка захисник гостей зіграв рукою у своєму штрафному майданчику.

Андрей Ярмоленко перед пенальті. Скріншот YouTube

52 хвилина. Ярмоленко з пенальті пробив у поперечину чужих воріт!

58 хвилина. Ярмоленко увійшов із м'ячем у чужу штрафну праворуч, пробив, але влучив у захисника.

61 хвилина. Янкам пробив у боротьбі із Забарним, але Трубін опинився на місці.

62 хвилина. Друга заміна у складі збірної Мальти. Дімек вийшов на поле замість Джонса.

64 хвилина. Подвійна заміна у складі збірної України. Буяльський та Довбик вийшли на поле замість Маліновського та Ваната.

66 хвилина. Буяльський намагався забити головою, але воротар Мальти впорався з ударом. Знову небезпечно біля воріт гостей, і немає гола.

68 хвилина. Другий пенальті у ворота Мальти! Збили Ярмоленка.

Виктор Цыганков
Віктор Циганков перед голом. Скріншот YouTube

71 хвилина. ГОООООЛ! 1:0! Циганков з пенальті вивів Україну вперед!

74 хвилина. Україна йде вперед великими силами, рахунок надто небезпечний для нашої команди. Жан Борг навряд чи привезе третій пенальті у матчі. До речі, Циганков забив свій перший гол з одинадцятиметрового за збірну.

81 хвилина. Заміна у складі збірної України. Ярмоленко передав капітанську пов'язку Степаненко та залишив поле. Вийшов Сергій Сидорчук.

84 хвилина. Мальтійці почали частіше порушувати правила. За гравцями Реброва видно, що вони вже не проти закінчити цей матч.

87 хвилина. Циганков отримав пас від Судакова, пройшов правим флангом і навісив у центр, але захисник збірної Мальти випередив Довбика.

Мальта має подвійну заміну. Замість Теуми та Мбонга вийшли Дегабріель та Джейк Грек.

89 хвилина. Буяльський зробив блискучу передачу низом на Довбика, якого випередив голкіпер збірної Мальти. Гарний момент!

90+4 хвилина. Рефері додав до другого тайму шість хвилин.

Центральний захисник Олександр Сваток вийшов на поле замість Циганкова.

МАТЧ ЗАКІНЧЕНИЙ! Збірна України обіграла Мальту з рахунком 1:0!

І знову тяжка перемога команди Реброва. Але з новим тренером збірна України взяла максимум очок у двох офіційних матчах та зіграла внічию з Німеччиною у товариському поєдинку. Наступна офіційна зустріч у рамках відбору на Євро-2024 відбудеться у вересні.

Автор переможного гола. Скріншот YouTube

Віктор Циганков забив чотири голи у трьох червневих матчах за національну команду.

Дякую, що були з нами й до нових зустрічей!