Дружина Роналду розкритикувала тренера збірної Португалії: відома причина

Дружина Кріштіану Роналду розкритикувала тренера збірної Португалії

Збірна Португалії провела свій найкращий матч на чемпіонаті світу в Катарі, розгромивши Швейцарію в 1/8 плей-офф з рахунком 6:1. Кріштіану Роналду розпочав поєдинок на лаві запасних.

Після гри дружина легендарного футболіста привітала команду та вболівальників, але розкритикувала головного тренера на своїй сторінці в Instagram.

Головний тренер збірної Португалії Фернанду Сантуш здивував, залишивши на лаві запасних Кріштіану Роналду перед матчем 1/8 плей-офф Кубка Світу проти Швейцарії. Але ще до поєдинку наставника підтримали вболівальники, які проголосували за те, що капітан команди має вирушити у запас.

Джорджіна Родрігес

Місце лідера зайняв 20-річний форвард "Бенфіки" Гонсалу Рамуш, для якого це був перший вихід в основі. Молодий футболіст не підбив тренера: він забив три голи та зробив результативну передачу. Ідеальна заміна для Роналду, хоча Джорджина Родрігес може думати зовсім інакше.

Слова Джорджини

"Вітаю, Португалія! Поки 11 гравців співали гімн, всі погляди були прикуті до тебе. Як шкода, що ми не змогли насолодитися найкращим гравцем світу протягом 90 хвилин.

Але знай, що вболівальники продовжують скандувати твоє ім'я та підтримувати тебе. Нехай бог і твій друг Фернанду продовжать йти пліч-о-пліч і подарують нам ще одну бентежливу ніч", — написала Джорджина Родрігес, яка провела матч на трибуні стадіону "Лусаїл Айконік".

Нагадаємо, у чвертьфіналі Кубка Світу збірна Португалії зустрінеться з Марокко. Протистояння заплановане на суботу, 10 грудня. Початок матчу о 17:00 за київським часом.