Друга медаль України на Кубку світу з біатлону: хто потрапив на п‘єдестал у Кенморі

Крістіна Дмитренко виборола бронзову нагороду етапу Кубка світу з біатлону
У Канаді пройшов жіночий спринт на сьомому етапі Кубка IBU

Українська біатлоністка Крістіна Дмитренко виборола бронзову нагороду етапу Кубка IBU. Перемогу здобула норвежка Марен Кіркейде. Друге місце у спортсменки з Франції Паули Боте.

Подробиці виступу українки в матеріалі Новини.LIVE.

Перше коло Дмитренко пройшла досить непогано і чисто відстрілялась на лежці. Друге коло також намагалась відпрацювати якнайшвидше, на стійці влучила у всі мішені і була першою на виході зі стадіону у проміжному протоколі.

Нагадаємо, що кращий результат Христини в сезоні був у Обертілліасі, де у спринті вона посіла 28-е місце. Та сьогодні зірки зійшлися для нашої спортсменки.

Валерія Дмитренко та Надія Бєлкіна не потрапили до тридцятки найкращих у цій гонці, посівши 31-е та 38-е місце відповідно.

Для Дмитренка це перша медаль у її дорослій кар'єрі. Її минулий найкращий результат на дорослому Кубку IBU — 28-е місце у спринті в Обертіліасі у 2023 році.

Ця медаль стала другою для України цього сезону на Кубку IBU. Раніше бронзу в Обертіліасі завоював Дмитро Підручний.

Кубок IBU. 7-й етап. Кенмор, Канада

Жіночий спринт

1. Марен Кіркейде (Норвегія) — 22.15,3 (0+1)

2. Паула Боте (Франція) — 12,2 (0+1)

3. Христина Дмитренко (Україна) — 30,6 (0+0)

Головний тренер "Челсі" Грем Поттер у п'ятницю зробив шокуючу заяву про те, що йому та його родині надсилали погрози смерті. Наставник опинився під зростальним тиском через невтішні результати його команди, яка не може виграти вже п'ять матчів поспіль й опустилась на 10 місце в АПЛ.

Під час марафону в англомовних районах Камеруну прогриміли вибухи. Внаслідок детонації трьох саморобних вибухових пристроїв, за попередніми даними, постраждали 19 учасників марафону "Гонка надії".

Чемпіон світу в надважкій вазі за версіями WBA, WBO, IBF Олександр Усик вийде на ринг в об'єднавчому бою з володарем поясу WBC Тайсоном Ф'юрі 29 квітня на лондонському стадіоні Вемблі.