Голанн відсвяткував рекорд в АПЛ хамською поведінкою на полі — деталі

Ерлінг Голанн мало не побився з гравцем Арсеналу під час матчу
Ерлінг Голанн виборює м'яч. Фото: Reuters/Jason Cairnduff

Норвезький форвард Ерлінг Голанн забив черговий гол у новому сезоні англійської Прем'єр-ліги. Зусиль одного з найкращих бомбардирів АПЛ не вистачило для перемоги "Манчестер Сіті" над "Арсеналом".

В одному з епізодів Голанн грубо повівся щодо суперника, повідомляє Daily Mail.

У п'ятому турі АПЛ "Манчестер Сіті" прийняв "Арсенал". Ерлінг Голанн відкрив рахунок вже на дев'ятій хвилині зустрічі, яка завершилася нічиєю 2:2. Норвежець ще під час матчу дав волю емоціям і мало не побився із суперником.

Що зробив Голанн

Джон Стоунз урятував "Манчестер Сіті" від поразки, коли забив останній гол у матчі на 90+8 хвилині. Ерлінг Голанн під час святкування цього успіху кинув м'яч у потилицю захиснику "Арсеналу" Габріелу Магальяйнсу.

На полі ледь не почалася бійка, після чого футболісти емоційно реагували на кожну подію до фінального свистка арбітра та відходу у роздягальні. Голанн не був покараний за свою поведінку.

Ерлінг Холанд
Ерлінг Голанн сперечається із суперниками. Фото: Reuters/Molly Darlington

У матчі з "Арсеналом" 24-річний норвезький форвард повторив досягнення Кріштіану Роналду та забив свій 100-й гол за європейські команди за 105 поєдинків.

Нагадаємо, каталонська "Барселона" може підписати воротаря збірної України на заміну своєму капітану.

Дружина одного з футболістів збірної України продемонструвала фігуру у спортивній залі.