Куртуа чекає тривала дискваліфікація — Лунін матиме новий шанс

Куртуа загрожує дискваліфікація на 12 матчів Ла-Ліги за інцидент з фанатами
Андрій Лунін у складі "Реалу". Фото: instagram.com/lunin_andrey/

У мадридського "Реала" можуть виникнути великі проблеми на воротарській позиції. Основний голкіпер клубу Тібо Куртуа через травму вибув до середини жовтня, але його також можуть відсторонити.

Дискваліфікувати Куртуа можуть за поведінку на матчі проти "Атлетіко" (1:1), повідомив портал Marca.

За інформацією джерела, у матчі 8-го туру стався інцидент між Куртуа та фанатами "Атлетіко", за який він раніше виступав. Уболівальники на 69-й хвилині почали кидати у воротаря запальнички, монети та інші дрібні предмети.

Тібо Куртуа
Тібо Куртуа під час матчу з "Атлетіко". Фото: Reuters/Hannah Mckay

Джерело впевнене, що Куртуа спеціально спровокував уболівальників на незаконні дії. Через цей інцидент матч довелося перервати.

Якщо провокацію Куртуа доведуть, то футболіста дискваліфікують на 12 матчів чемпіонату Іспанії.