Мудрик, Миколенко чи Довбик: хто став найкращим гравцем матчу Мальта — Україна

Збірна України. Фото: УАФ

У рамках відбору на чемпіонат Європи-2024 збірна України обіграла Мальту. За підсумками двох таймів команда Сергія Реброва перемогла з рахунком 3:1.

Після матчу було названо "Лева матчу", повідомив портал Новини.LIVE.

Після дев'яти зіграних матчів збірна України з 13 очками посідає друге місце у групі. В Італії на три очки менше, але матч у запасі.

Найкращий гравець матчу організував два голи

За підсумками матчу вболівальники вручили нагороду "Лев матчу" вінгеру Михайлу Мудрику. Михайло за 90 хвилин заробив пенальті, після якого Артем Довбик вивів команду вперед.

У другому таймі Мудрик дальнім ударом забив третій м'яч та встановив остаточний рахунок.

Портал Whoscored виставив Мудрику найвищу оцінку — 8,3.

Михайло завдав 5 ударів по воротах, з них три у ворота, зробив 69 дотиків м'яча, віддав 29 точних передач з 35 (83%), одну ключову, заробив 5 фолів і 4 рази відібрав м'яч.

Другу оцінку у команді отримав Віталій Миколенко — 7,7, а третім став Артем Довбик — 7,5.

Нагадаємо, Олександр Петраков із Вірменією програли супернику збірної України.

Моурінью піде з "Роми" і стане найоплачуванішим тренером у світі.