Мудрик провів кращий матч за "Челсі": чим відзначився українець

Мудрик віддав перший гольовий пас за Челсі
Був близький до гола, але записав на свій рахунок асист

Український вінгер Михайло Мудрик нарешті з’явився у стартовому складі лондонського "Челсі" в матчі АПЛ проти "Лестера" та може занести собі цей поєдинок в актив. Він був близький до взяття воріт, але врешті решт відзначився гольовою передачею.

Подробиці виступу українця в матеріалі Новини.LIVE.

Ще перед матчем тренер лондонців Грем Поттер підбадьорював Мудрика в інтерв’ю та натякав, що може випустити його в основі. В підсумку так й вийшло, слова наставника пішли на користь футболісту.

Вже в першому таймі Мудрик розігнав атаку і віддав перед гольовий пас, але гол Фелікса було скасовано через офсайд.

Ще один офсайд завадив радіти вже самому українцю. На 75-й хвилині він отримав пас з глибини, вийшов віч-на-віч з воротарем та поцілив в дальній кут, але лайнсмен підняв прапорець.

А через 2 хвилини Михайло все ж таки відзначився першою результативною дією в складі "Челсі". Після передачі від Хаверца, він головою в дотик скинув під удар Ковичевічу й той зробив рахунок 1:3.

У підсумку українець отримав середній бал за матч від WhoScored – 6,9. Але головне для нього, що команда перемогла, піднялась на 10 сходинку та прокляття без результативних дій вдалося зняти.

Олександр Зінченко став найкращим гравцем "Арсеналу" у лютому за версією вболівальників. Українець набрав 49% голосів, випередивши Габріела Магальяеса та Букайо Сака. Це вже другий місяць поспіль, коли Зінченко отримує звання найкращого гравця клубу.

Команда Віктора Коваленка в серії А ''Спеція'' несподівано переграла одного з лідерів ''Інтер'' з Мілану. Український півзахисник з’явився на полі на 67-й хвилині, взяв участь у переможному голі та заробив одну з найкращих оцінок у команді.

В той час, як Усик та Ф'юрі домовилися провести бій за титул абсолютного чемпіона світу за словами президента WBA, дружина українського боксера Катерина вирішила взяти участь в еротичній фотосесії.