"Не маємо права програти наступний матч": Конте оцінив гру "Тоттенгема" з "Міланом" у ЛЧ

Антоніо Конте назвав причину поразки Тоттенгема від Мілана в 1/8 ЛЧ
Лондонська команда зазнала другої поразки поспіль і поставила під сумнів можливість виходу до чвертьфіналу Ліги чемпіонів.

Головний тренер англійського "Тоттенгема" Антоніо Конте незадоволений грою своєї команди у першому матчі 1/8 плей-офф Ліги чемпіонів. Лондонці програли "Мілану" на виїзді з рахунком 0:1.

Наставник англійської команди пообіцяв налаштувати своїх підопічних на поєдинок у відповідь в інтерв'ю La Gazzetta dello Sport.

Єдиний гол у матчі "Мілан" — "Тоттенгем" вже в дебюті поєдинку забив Браїм Діас. Господарі поля зіграли обережно та не дозволили супернику реалізувати жоден зі створених моментів.

Друга поспіль поразка лондонців

Антоніо Конте вважає, що його команда могла б зіграти різноманітніше в атаці. Наставник визнав, що італійці заслужено перемогли, але пообіцяв дати супернику бій у поєдинку у відповідь.

"Іноді на полі багато що вирішує досвід. Наприклад, "Мілан" є чинним чемпіоном, а ми — ні. Мої хлопці могли б зіграти краще в епізоді з пропущеним голом. Поразки складаються з великої кількості дрібних помилок.

На жаль, ми не зуміли полегшити собі завдання з виходу до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Але зберегли шанси цього. У березні на нас чекає ще один складний матч, але "Тоттенгем" зробить максимум для перемоги", — розповів Антоніо Конте.

Нагадаємо, нігерійський форвард може стати футболістом київського "Динамо". Наразі ведуться переговори про переїзд результативного футболіста до українського клубу.

Найближчим часом футболісти збірної України дізнаються про ім'я нового головного тренера. В УАФ визначили головних кандидатів на вакантну посаду.