У Мудрика гол та дві гольові передачі в матчі за Челсі — відео

Мудрик з партнером по команді. Фото: Reuters

У третьому турі основного раунду Ліги Конференцій "Челсі" протистоїть грецькому "Панатінаікосу". З перших хвилин на поле вийшов український вінгер лондонців Михайло Мудрик.

Українцю вдалося забити гол та зробити два асисти, повідомив портал Новини.LIVE.

Мудрик результативно зіграв за "Челсі"

На 22-й хвилині партнери перевели м’яч на лівий фланг, де Мудрик увірвався в штрафну та віддав пас на Жоао Феліша, який у дотик переправив м’яч у ворота.

На 46-й хвилині Нету навісив з правого флангу на лінію воротарської, де Мудрик всіх випередив та пробив головою, зробивши рахунок 0:2.

Другий гольовий пас Мудрик віддав на 55-й хвилині. Михайло віддав на лінію штрафного майданчика, звідки Феліш оформив дубль.

Нагадаємо, колишній лідер "Динамо" Віктор Циганков наступний сезон може почати в Італії або Німеччині.

Тренер "Зеніта" Анатолій Тимощук розповів про стан футболу в Росії без міжнародних турнірів.

Одна з найкрасивіших спортсменок у світі дуже "гарячі" фото опублікувала у соцмережах.