Збірна України з біатлону виборола бронзу у змішаній естафеті на ЮЧЕ-2023

Збірна України з біатлону виборола бронзу у змішаній естафеті
Меркушина, Чалик, Кінаш та Мандзин встановили історичне досягнення

Збірна України з біатлону здобула ще один великий успіх на міжнародному турнірі. Команда зуміла здобути бронзову медаль у змішаній естафеті на юніорському чемпіонаті Європи.

Це перше подібне досягнення в історії українського спорту, повідомляють Новини.LIVE.

На юніорському ЧЄ-2023, який відбувся у латвійській Мадоні, збірна України з біатлону виборола першу медаль у змішаній естафеті. Ця "бронза" стала унікальним для команди досягненням.

Збірна України з біатлону

Досягнення українських біатлоністів

Збірна України була представлена Степаном Кінашем, Віталієм Мандзиним, Анастасією Меркушиною та Дар'єю Чалик. Саме Меркушина передала естафету Чалик із перевагою у 22 секунди. Дар'я не змогла утримати лідерство і прийшла до фінішу лише третьою. На чотирьох українці використали вісім запасних патронів.

Золота медаль чемпіонату Європи дісталася збірній Італії, другою фінішували спортсмени з Німеччини.