"Битву президентів" в Другій лізі виграв 30-річний керівник вінницької "Ниви"

Битву президентів в Одесі виграв 30-річний керівник вінницької Ниви
Герой матчу Артур Загорулько у відборі м'яча. Фото: Сергій Шевченко

Субота, 15 квітня, у 12 турі Другої ліги України з футболу подарувала цікаве протистояння. В Одесі зійшлись два колективи з  гравцями-президентами: "Реал-Фарма" та вінницька "Нива".

Репортаж з матчу в Одесі від спортивного кореспондента Новини.LIVE, а також інші результати туру в нашому огляді.

Після поразки лідеру "Нива" з Бузова в минулому турі з рахунком 0:4, одесити були налаштовані реабілітуватись та взяти очки в матчі з іншою "Нивою" з Вінниці. Але саме гості володіли перевагою майже весь перший тайм та створили кілька небезпечних моментів у воріт господарів, коли в справу вступав воротар Стародобець.

Але все ж наприкінці тайму внаслідок помилки захисника одеситів Ладики, 30-річний президент гостей Артур Загорулько відкрив рахунок.

Саме протистоянням президентів був цікавий цей матч. Не часто побачив в українському футболі функціонера в такому віці. Це футболіст з досвідом виступу в донецькому "Шахтарі" та "Ворсклі", а також у Чорногорії.

друга ліга
Рекордсмен України — найстарший професійний гравець Микола Лиховидов. Фото: Сергій Шевченко

Молодому керівнику вінничан та, до речі, вихованцю Одеського футболу прямо на полі протистояв рекордсмен та найстарший професійний гравець України — 57-річний Микола Лиховидов.

В другому таймі досвідчений центральний півзахисник "фармацевтів" замінився, а інший президент продовжив забивати. Особливо третій його гол був дуже красивий, коли Загорулько технічно обійшов п’ятьох суперників.

Але навіть після 0:3 господарі не опускали руки та продовжили грати до кінця. Один гол відіграв головою Гранчар після стандарту, а потім після помилки вже захисників гостей воротаря перекинув Барсуков. Але часу відігратись не вистачило.

друга ліга
Сергій Барсуков відіграв один з м'ячів, але врятувати нічию це не допомогло. Фото: Сергій Шевченко

"Вже боявся, що буде 3:3 як проти “Чайки” в минулому турі, був такий стрес. Чомусь кінцівки в нас не виходять. Треба працювати", — сказав після матчу герой зустрічі Артур Загорулько.

У підсумку перемога "Ниви" — 2:3, але на другу позицію вийшли "Чайка" мінімально здолавши "Металлург-2". Єдиний гол забив Музиченко. Вінниця на третій позиції, "Реал-Фарма" четверта. В п’ятницю "Звягель" на виїзді переміг "Кремінь-2" з рахунком 1:3.

"Шахтар" підпише молоду зірку з Південної Америки: його називають новим Фернандіньо.

Колишній форвард "Динамо" забив перший гол за нову команду.

Український боксер Олександр Усик отримав виклик від відомого спортсмена. Бій може бути проведений уже цього року. Тим часом Усик та його дружина Катерина покинули Україну. Пара опублікувала прощальне фото з аеропорту.