Карпати виграли у Руха в першому в їх історії львівському дербі

Карпати перемогли Рух у напруженому дербі — эдиний гол забив Педросо
Футболісти "Карпат" після голу. Фото: "Карпати"

У Львові пройшов останній матч десятого туру УПЛ. У цьому матчі відбулося дербі "Руха" та "Карпат".

Перемогли у львівському дербі "Карпати" з рахунком 1:0, повідомив портал Новини.LIVE.

Зазначимо, що ці команди вперше зіграли у своїй історії. До того ж, кістяк "Руха" складають колишні вихованці дитячої спортивної школи "Карпат".

Потужне львівське дербі "Руха" та "Карпат"

З перших хвилин "Карпати" грали цікавіше, інтенсивніше та створили багато моментів. "Рух" на відміну від суперника грав обережніше, але це їм не допомогло.

На 43-й хвилині "Карпати" відкрили рахунок. Мірошниченко подав штрафний з правого флангу, а Педросо пробив головою в дальній кут воріт.

У другому таймі до 60-ї хвилини "Карпати" створили більше моментів і могли забити вдруге. Однак, як і в інших матчах до цього, львів’яни фізично підсіли й їм довелося перейти в оборону.

"Рух" — "Карпати" — 0:1

Гол: Педросо, 43

"Рух": Ледвій — Сич, Холод, Дідик, Роман — Федор, Підгурський (Сапуга, 59), Притула (Пастух, 53) — Карабін (Плюман, 79), Краснопір, Климчук (Квасниця, 59).

"Карпати: Кемкін — Мірошніченко, Бабогло, Педросо, Адамюк (Векляк, 81) — Чачуа, Альварес, Бруніньйо (Підлепенець, 62) — Стеніо, Ігор (Устименко, 76), Очеретько (Шах, 62).

Попередження: Климчук — Мірошнченко

Нагадаємо, президент столичного "Динамо" Ігор Суркіс зізнався, коли планує піти на пенсію.

Донецький "Шахтар" може замінити Маріно Пушича на посаді головного тренера.

Раніше легенди "Динамо" Артем Мілевський та Олександр Алієв зустрілися після того конфлікту. Колишній форвард навіть просльозився.