Мальдіні грубо вилаяв Спаллетті: скандал у Серії А

Мальдіні грубо вилаяв Спаллетті — скандал у Серії А
Спаллетті не зміг змиритися з поразкою "Наполі"

Під час центрального матчу 28 туру італійської Серії А відбулася сутичка директора "Мілана" Паоло Мальдіні та головного тренера "Наполі" Лучано Спаллетті.

"Россонері" здобули впевнену перемогу, але на цьому історія не закінчилася, повідомляє La Gazzetta dello Sport.

"Мілан" розгромив на "Джузеппе Меацца" "Наполі" з рахунком 4:0. Під час поєдинку на полі та за його межами вирували справжні італійські пристрасті.

Лучано Спаллетті

Причина конфлікту Мальдіні та Спаллетті

Директор "Мілана" Паоло Мальдіні посварився з тренером "Наполі" Лучано Спаллетті під час перерви цього протистояння. Перед початком другого тайму Спаллетті нарік головному арбітру матчу на жовту картку Станіслава Лоботки, яку гравець отримав на 40-й хвилині. Майже одразу в розмову втрутився Мальдіні.

"Містер, ти нервуєш, але ти вже виграв титул, якого х***а тобі ще потрібно?" — спитав Паоло Мальдіні.

У "Мілані" звинуватили тренера "Наполі" у тому, що він звернув увагу арбітра на святкування голу Рафи Леау. Однак Спаллетті заперечує це. Він наполягає на тому, що не погоджується лише з попередженням Лоботки.

Відомо, що після фінального свистка Спаллетті та Леау потиснули один одному руки. Але Мальдіні продовжуй з'ясовувати стосунки з наставником "Наполі".

Попри поразку, команда Спаллетті залишається на першому місці у турнірній таблиці та випереджає на 16 очок.

Нагадаємо, у Бахмуті загинув відомий український спортсмен і тренер.

Став відомий головний кандидат на посаду тренера англійського "Челсі". Клуб уже веде переговори із молодим фахівцем.

Минулими вихідними одразу кілька відомих форвардом встановили рекорди результативності. Серед них Карім Бензема та Артем Довбик.