Нічия "Ман Сіті" та "Манчестер Юнайтед" у 1-му таймі фіналу Кубка Англії: відео голів

Партнери вітають Ґюндогана після голу на 13-й секунді. Фото: twitter.com/ManCity

У ці хвилини у Лондоні у фіналі Кубка Англії проходить дербі між "Манчестер Сіті" та "Манчестер Юнайтед". Обидві команди завершили перший тайм із рахунком 1:1.

Команди обмінялися голами Ілкая Гюндогана та Бруну Фернандеша, повідомили Новини.LIVE.

Після першої половини матчу команди показують рівний футбол.

Фернандеш зрівняв рахунок. Фото: twitter.com/ManUtd

"Ман Сіті" відзначився першим ударом

"Манчестер Сіті" відкрили рахунок на 13 секунді матчу. Ілкай Гюндоган з-за меж штрафного майданчика пробив з льоту точно в дев'ятку.

На 30-й хвилині матчу у штрафному майданчику "Ман Сіті" м'яч влучив у руку Джека Гриліша і після перегляду ВАР арбітр призначив пенальті. З 11-метрової позначки Бруну Фернандеш покотив м'яч у лівий кут воріт.

Як повідомлялося, українська дзюдоїстка Дар'я Білодід розкритикувала міжнародну Федерацію після загибелі юної дзюдоїстки.

Футболіст збірної України та каталонської "Жирони" Віктор Циганков може замінити лідера дортмундської "Борусії".

Футболіст Микола Жидков, який грав у Польщі, загинув на війні з російськими окупантами.