Верняєв залишився без медалі після виступів на коні — яке місце посів українець

Драма на легкоатлетичному турнірі Олімпіади — яке місце посів Верняєв
Олег Верняєв під час виступу. Фото: Reuters/Amanda Perobelli

Українець Олег Верняєв не зумів здобути медаль у вправах на коні на Олімпіаді-2024. Досвідчений легкоатлет припустився декількох помилок у фінальному турнірі.

Верняєв опинився на п'ятому місці у підсумковій турнірній таблиці, повідомляє портал Новини.LIVE.

У суботу, 3 серпня, на Олімпіаді в Парижі відбувся фінал турніру зі спортивної гімнастики у вправах на коні. Українець Олег Верняєв продемонстрував складну програму, але не зумів піднятися на п'єдестал.

Яке місце посів Верняєв

Український гімнаст виступив передостаннім і майже до кінця програми не помилявся. Легкі недоліки та серйозна конкуренція призвели до того, що Верняєв не зумів завоювати медаль. З іншого боку, не всі фіналісти зуміли виконати свою програму без падінь. Українцю це вдалося.

Олег Верняєв
Фінал виступу Олега Верняєва. Фото: Reuters/Mike Blake

Судді поставили Олегу Верняєву 14,966 бала. Це виявилося рівносильним п'ятому місцю. Раніше гімнаст посів 8-ме місце у власному багатоборстві.

Олімпійські ігри-2024

Спортивна гімнастика. Вправи на коні. Чоловіки

1. Ріс Мак-Кленаган (Ірландія) — 15,533
  2. Наріман Курбанов (Казахстан) — 15,433
  3. Стівен Недорошик (США) — 15,300.

У понеділок, 5 серпня, Олег Верняєв виступить у фіналі турніру з паралельних брусів.

Нагадаємо, Роналду зізнався, що повертається до Європи — який клуб обрав Кріштіану.

"Евертон" вирішив продати Миколенка — з'явився новий претендент на українця.

Зінченко залишає "Арсенал" — українця хоче підписати чемпіон із популярної ліги.

На Олімпіаді-2024 відбулася масштабна бійка за участю легенд футболу.

Танець української тенісистки Костюк на Олімпіаді завірусився в мережі — відео.