Завдяки Хижняку Україна гарантовано здобуде ще одну бронзову медаль на Олімпіаді-2024

Боксер Олександр Хижняк 2 серпня переміг у 1/4 фіналу — Україна отримає бронзову медаль
Олександр Хижняк. Фото: ua-football.com

У п'ятницю, 2 серпня, боксер Олександр Хижняк у чвертьфінальному бою в категорії 80 кг здолав бразильця Вандерлея де Соуза Перейру. Таким чином спортсмен потрапив до півфіналу змагань. За регламентом Олімпіади, всі учасники півфінальних випробувань гарантовано отримують щонайменше бронзову винагороду, тож в України фактично вже є третя медаль.

Про це повідомило Суспільне Спорт.

Бої з боксу на Олімпійських іграх проходить у трьох раундах по три хвилин кожен. Судді оцінюють бійців після кожного раунду. Під час першого раунду Хижняк пропустив кілька ударів бразильця, однак все одно проявив себе краще ніж суперник. У другому раунді результат двобою був 5:0 на користь українця. У третьому, завершальному раунді Перейра намагався нокаутувати Хижняка, кілька разів вдаривши його по голові, однак той утримався та, за одностайним рішенням суддів, вийшов із цього бою переможцем.

Тепер українець вже в неділю, 4 серпня, змагатиметься в півфіналі. Бронзову медаль він вже заслужив, а от, щоб вибороти золото, йому потрібно здобути ще дві перемоги на турнірі.

Нагадаємо, "Евертон" вирішив продати Миколенка — з'явився новий претендент на українця.

Зінченко залишає "Арсенал" — українця хоче підписати чемпіон із популярної ліги.

Забарний стане частиною нового проєкту в амбітному італійському клубі.

Танець української тенісистки Костюк на Олімпіаді завірусився в мережі — відео.