Збірна України виграла третій матч у Золотій Євролізі

Українці не програли жодного сету. Фото: ГО "Федерація волейболу України"

У третьому турі групового етапу Золотої Євроліги чоловіча збірна України з волейболу перемогла збірну Бельгії (3:0). Перемога зміцнила команду на першій сходинці у групі.

Переможені бельгійці були головними переслідувачами української збірної, повідомляє Новини.LIVE.

Зазначимо, що за три матчі у групі синьо-жовті не віддали суперникам жодного сету.

Збірна України перед матчами Золотої Євроліги Фото: Lukasz Sobala/PressFocus

Плотницький показав свої бомбардирські здібності

У першому сеті на майданчику була запекла боротьба, і Україні вдалося відірватися на три очки лише наприкінці партії.

У другому сеті українці почали активніше та забезпечили собі комфортний відрив, який дозволив їм зробити рахунок за сетами 2:0.

Збірна України третій сет також розпочала активно та швидко здобула відрив у п'ять очок. Однак цього разу Бельгія прийшла до тями і зрівняла рахунок. Зупинити ривок господарів зміг своїм ударом капітан Олег Плотницький. В кінцівці періоду на другому матчболі українці оформили перемогу у сеті та матчі.

Найрезультативнішим гравцем матчу став Плотницький — 16 очок, з яких три ейси.

Золота Євроліга. 3-й тур

Бельгія - Україна 0:3 (21:25, 21:25, 23:25)

Група В. Турнірна таблиця

Україна — 3 матчі, 3 перемоги, 9 очок, різниця сетів — 9:0

Північна Македонія — 3 матчі, 2 перемоги, 5 очок, рс — 6:6

Бельгія — 3 матчі, 1 перемога, 3 очки, рс — 4:7

Хорватія — 3 матчі, 0 перемог, 1 очко, рс — 3:9

У збірній України на груповому етапі залишилося зіграти у трьох матчах: 11 червня гра з Хорватією, 14 червня матч з Бельгією та 18 червня протистояння з Північною Македонією.

Як повідомлялося, українська дзюдоїстка Дар'я Білодід розкритикувала міжнародну Федерацію після загибелі юної дзюдоїстки.

Футболіст збірної України та каталонської "Жирони" Віктор Циганков може замінити лідера дортмундської "Борусії".

Футболіст Микола Жидков, який грав у Польщі, загинув на війні з російськими окупантами.