Зінченко провалив гру з "Саутгемптоном": яку оцінку отримав українець

Рамсдейл та Зінченко провалили гру. Фото: Fotball London

Арсенал ледве врятувався від гольового божевілля з останньою командою ліги Саутгемптоном – 3:3. Олександр Зінченко провалив важливий матч, а перед грою гравець збірної України записав привітання вихованцю однієї з футбольних шкіл Одеси.

Що саме побажав та яку оцінку отримав українець від експертів, в матеріалі Новини.LIVE.

Напередодні матчу, українська зірка "Арсеналу" Олександр Зінченко вирішив попіклуватися про молодь. Подарував 20 пар бутс юним гравцям “Вересу”. Частина взуття дісталася навіть гравцям молодіжного складу U-19.

Але в АПЛ справи у команди йшли не кращим чином. Лідер англійської першості продовжує втрачати "золоті" очки й наближається до "срібла". А український лідер "канонірів" видав провальний матч та отримав одну з найгірших оцінок.

Єдине можна відзначити “капітанські” здібності Олександра. Після двох пропущених м'ячів український захисник зібрав навколо себе партнерів та почав заводити їх. Це дало свої плоди – на 20-й хвилині відставання господарів скоротив Габріел Мартінеллі. А в кінцівці столичний клуб зміг відігратися. На 88-й хвилині Мартін Едегор вразив ворота "святих", а на 90-й Сака вирвав нічию.

Зінченко вийшов у стартовому складі "канонірів", провів на полі 72 хвилини, після чого був замінений на Едді Нкетіа. На 45+4 українець отримав жовту картку. Від Whoscored він отримав низькі 5,7. Менше лише у Рамсдейла 5,1

Наразі "Арсенал" все ще знаходиться на першому місці таблиці АПЛ. У команди 75 очок після 32 турів. Найближчий переслідувач "Манчестер Сіті" має 70 пунктів, проте у нього дві гри в запасі.

Нагадаємо, два матчі "Динамо" увійшли в топ Ліги Чемпіонів.

Гравці "Ман Сіті" отримають захмарні бонуси в кінці сезону.

Легенда українського футболу, володар Золотого м'яча Андрій Шевченко вкотре звернувся до світової спільноти через широкомасштабне російське вторгнення в Україну.

У португальця Кріштіану Роналду почалися проблеми в Саудівській Аравії через його дружину Джорджину Родрігесу. Незабаром скандал спровокував і сам Роналду. Йому загрожує тюремний термін та навіть депортація з країни.