Англія на останніх хвилинах вирвала перемогу у матчі з Нідерландами та вийшла у фінал Євро

Євро-2024: збірна Англії обіграла Нідерланди та вийшла у фінал
Футболісти збірної Англії після переможного м'яча. Фото: x.com/EURO2024

У другому півфіналі чемпіонату Європи-2024 Нідерланди зіграли з Англією. Матч у основний час завершився на користь команди Гарета Саутгейта.

Перемогу англійцям приніс на останній хвилині матчу Уоткінс, що вийшов на заміну, повідомив портал Новини.LIVE.

Нідерланди першими відкрили рахунок на сьомій хвилині матчу. Сімонс відібрав м'яч у Райса, прибіг до кордону штрафного майданчика та пробив у дальній верхній кут воріт — 1:0.

Після пропущеного голу Англія почала атакувати величезними силами. На 14-й хвилині Кейн пробив по воротах і ногою вдарився в ногу Дюмфріса. Рефері спочатку не надав особливої ​​уваги цій сутичці, але його відгукнули з ВАР. Цвайєру довелося дивитися повтор і потім він призначив пенальті.

З 11-метрів Кейн впевнено обіграв голкіпера — 1:1.

У першому та другому таймі Англія була ближчою до забитого м'яча. Сака навіть вивів їх уперед, але там виявився міліметровий офсайд.

На 81-й хвилині Суутгейт випустив на поле молодого Уоткінса і вже через 10 хвилин він отримав пас у правій частині штрафного майданчика і пробив з-під де Врея в дальній нижній з гострого кута — 2:1.

Англія 14 липня зіграє проти Іспанії у фіналі чемпіонату Європи.

Нідерланди — Англія 1:2

Голи: Сімонс, 7 — Кейн, 18 (пен), Уоткінс, 90

Нідерланди: Вербрюгген — Думфріс (Броббі, 90), де Врей, ван Дейк, Аке — Схаутен, Сімонс (Зіркзе, 90), Рейнджерс — Маллен (Вегхорст, 46), Депай (Корнеліс Марія Веєрман, 35)

Головний тренер Рональд Куман.

Англія: Пікфорд — Уокер, Стоунз, Геї — Сака (Галлахер, 90), Мейну (Конса, 90), Райс, Тріпп'єр (Шоу, 46) — Фоден (Палмер, 81), Беллінгем — Кейн (Уоткінс, 81)

Головний тренер: Гарет Саутгейт.

Попередження: Думфріс, Ван Дейк, Сімонс - Беллінгем, Сака, Тріпп'єр

Нагадаємо, Довбик зможе перейти до клубу, який регулярно веде боротьбу за чемпіонський титул.

Тимчик знайшов новий клуб і готується до трансферу з "Динамо".

Миколенко обрав новий клуб — "Евертон" готується для трансферу.

Ярмоленко та Шапаренко відмовилися від частини відпустки — відома причина.

Мората отримав травму після інциденту з охоронцем та може пропустити фінал Євро-2024.