Аталанта розгромила Баєр у фіналі Ліги Європи

Лукман приніс перемогу "Аталанті". Фото: "Аталанта"

На "Авіві Стедіумі" в Дубліні пройшов фінал Ліги Європи. У головному матчі турніру зіграли італійська "Аталанта" та німецький "Баєр".

Підопічні Джан П'єро Гасперіні тричі забили у ворота чемпіона Німеччини, повідомив портал Новини.LIVE.

Матч "Аталанта" — "Баєр"

"Аталанта" активніше розпочала матч і їм вдалося відкрити рахунок уже на 12-й хвилині. Адемола Лукман після прострілу з правого флангу від Дзаппакости вирвався з-за спини Паласіоса і ударом у дотик забив м'яч.

На 26-й хвилині Лукман обіграв суперника біля штрафного майданчика та пробив точно у дальній нижній кут воріт — 2:0.

До перерви "Аталанта" могла збільшувати рахунок, але "Баєр" утримав ворота у недоторканності.

У другому таймі Лукман оформив хет-трик. На 76-й хвилині Скамакка відіграв ліворуч на Лукмана, який обіграв Тапсоба і пробив Коваржа — 3:0.

Попри любов "Баєра" до забитих м'ячів та врятованих матчів після 90-ї хвилини, рахунок 0:3 був для Леверкузена непереборним.

"Аталанта" — "Баєр" — 3:0

Голи: Лукман, 12, 26, 76

"Аталанта": Муссо — Джимсіті, Гін, Колашинац (Скальвіні, 46) — Дзаппакоста (Гатебур, 84), Едерсон, Копмейнерс, Руджері (Толой, 90) — Де Кетеларе (Пашалич, 56), Скамакка (Туре, 83), Лукман.

"Баєр": Коварж — Станішич (Боніфас, 46), Та, Тапсоба — Фрімпонг (Телла, 81), Джака, Паласіос (Гложек, 69), Інкап'є — Вірц (Шик, 80), Грімальдо Гарсія (Андріх, 69) — Адлі.

Попередження: Джимсіті, Скамакка, Дзаппакоста, Копмейнерс — Вірц, Тапсоба, Андріх.

Нагадаємо, Мудрик може піти з "Челсі" слідом за Почеттіно — на Михайла претендує топклуб.

Супряга та ще два гравці "Динамо" вирішили влітку змінити клуб.

Мбаппе не зіграє за збірну Франції влітку.