Боксери із Сєвєродонецька здобули 12 медалей на День Конституції України

Боксери із Луганської області встановили історичне досягнення на відомому турнірі
Юні спортсмени з грамотами та нагородами. Фото: Telegram

У Київській області пройшов престижний турнір з боксу, присвячений Дню Конституції України. На змаганнях було зафіксовано історичне досягнення.

Одразу 12 медалей зуміли завоювати спортсмени із Сєвєродонецька, повідомив на своїй сторінці в Telegram голова Луганської ОДА Артем Лисогор.

У суботу, 29 червня, у Білогородці Київської області пройшов турнір з боксу, присвячений Дню Конституції України. Загалом на змаганні виступили понад 70 учасників.

Боксери із Сєвєродонецька
Боксери із Сєвєродонецька на турнірі у Київській області. Фото: Telegram

Досягнення луганських спортсменів

Вихованці тренера КДЮСШ 1 Сєвєродонецька Луганської області Сергія Воронова стали одними із тріумфаторів турніру. Юні спортсмени вибороли відразу 12 золотих медалей.

Боксери з Сєвєродонецька здобули гучну перемогу
Луганські спортсмени під час турніру Фото: Telegram

Переможцями першості з боксу стали технічний боксер Денис Карелін, Ярослав Костишин, Єгор Калінін, Роман Соловйов, Всеволод Слюсарєв, Назар Антоненко, Кирило Сафонов, Богдан Ребрей, Артем Рубцов, Андрій Маланчук, Дмитро Ребрей та Ярослав Шевельов.