"Чорноморець" розтрощив "Зорю" та вийшов у півфінал Кубка України

Андрій Штогрін зробив хет-трик. Фото: Чорноморець

Визначився ще один півфіналіст Кубка України. У чвертьфіналі "Чорноморець" впевнено здолав луганську "Зорю" 4:1. Моряки вперше з 2013 року зіграють в ½ фіналу.

Андрій Штогрін зробив хет-трик, ще один мʼяч — на рахунку Олександра Васильєва, передає Новини.LIVE.

На 21-й хвилині господарі відкрили рахунок — зробив це дальнім ударом Андрій Штогрін. Голкіпер луганчан Микита Турбаєвський в цьому епізоді припустився помилки.

Через 12 хвилин моряки провели відмінну контратаку, і Андрій Штогрін замкнув простріл Ореста Кузика — 2:0. Третій мʼяч міг забити головою Самсон Йєде. Натомість господарів двічі врятував Варакута після ударів Антюха і Алефіренка.

Штогрін робить хет-трик

Третій гол одесити забили на початку другого тайму. Орест Кузик віддав на Зігі, а Бадібанга виконав чудовий навіс на голову Васильєва — 3:0. Чергова контратака, Самсон робить передачу на Штогріна, і герой матчу з лівої пробив під поперечину — 4:0.

На останніх хвилинах Герреро один мʼяч відіграв. Але на більше у гостей не вистачило ані сил, ані часу. У підсумку далі йдуть одесити.

Нагадаємо, Луческу йде з "Динамо" — з'явився ще один претендент на пост тренера команди.

Довбик зацікавив відомий німецький клуб — "Жирона" може продати українця.

Усик розповів, навіщо насправді підписав контракт із "Поліссям".