Динамо пропустило першим, а потім знищило Партизан у першому таймі матчу ЛЧ — відео

Володимир Бражко забив другий м'яч. Фото: "Динамо" Київ

У другому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів київське "Динамо" приймає сербський "Партизан" у польському Любліні. Після першого тайму українці ведуть у рахунку.

При цьому кияни першими пропустили на початку матчу, повідомив портал Новини.LIVE.

Матч "Динамо" — "Партизан"

Гравці "Динамо" активніше почали матч, але варто було сербам перейти половину поля, як вони змогли забити. Накладка від Караваєва призвела до пенальті після ВАР. Із 11 метрів забив Сальданья.

Після пропущеного голу "Динамо" намагалося пройти захист суперника, але вдалося ще лише в кінці тайму. На 40-й хвилині Кабаєв із лівого флангу штрафного майданчику віддав на Шапаренка, який потужно пробив у верхній ближній кут воріт.

На 42-й хвилині кияни подвоїли рахунок. Після відскоку Бражко з-за меж штрафного майданчика потужно пробив з рикошетом у дальній кут воріт.

Після голу Бражка на першій доданій хвилині забив Караваєв. Олександр підібрав м’яч на правому фланзі штрафного майданчика та з рикошетом пробив у дальній кут воріт — 3:1.

"Динамо" — "Партизан" — 3:1

Голи: Шапаренко, 40, Бражко, 42, Караваєв, 45+1 — Сальданья, 22 (п.)

Нагадаємо, Бражко піде з "Динамо" до італійського гранда — коли відбудеться трансфер.

Ярмоленко може піти з "Динамо" — закордонний клуб хоче підписати українця.

Шовковський прокоментував скандал із "Партизаном" перед єврокубковим матчем.