Дівоча команда з Одеси перемогла на престижних міжнародних змаганнях із футболу в Данії

Успішний виступ українок в місті Йоррінг. Фото: В'ячеслав Обезюк

Представники Одеської області, дівоча футбольна команда ДСК "Чорноморець-2018" під керівництвом Вячеслава Обезюка, посіли перше місце в міжнародному турнірі Dana Cup. На п'єдестал змагань одеситки потрапили другий рік поспіль.

Подробиці в матеріалі Новини.LIVE.

Ювілейний, 40-й футбольний турнір Dana Cup відбувся в данському місті Йоррінг. В турнірі взяли участь 1240 команд із 47 країн світу!

Команда ДСК “Чорноморець-2018” стала переможцем у віковій категорії 2011 року народження. Одеські дівчата змагалися за головний трофей з 24 командами із 7 країн світу (Данія, Норвегія, Німеччина, Англія, Польша, США, Україна).

Одеситки виграли усі свої матчі з різницею м’ячів 31:1. У фіналі у видовищної гри представниці України перемогли команду із США з рахунком 2:1.

"Дуже тяжкий фінал проти команди із США! Дівчата — ви найкращі!" — написав у фейсбуці тренер В'ячеслав Обезюк.

Срібло минулого року дозволило поїхати в США

Нагадаємо, що цей колектив, в складі якого також були вінничанки, брав участь у міжнародному жіночому турнірі  DALLAS INTERNATIONAL GIRLS CUP, який пройшов у США.

Така чудова нагода, участь у футбольному турнірі в США, з’явилася після успішного виступу дівчат в попередньому розіграші Dana Cup, в якому дівчата вибороли срібні медалі серед 26 команд-учасниць своєї вікової категорії.

Нагадаємо, Олександр Усик більше не найкращий боксер у світі: українця обійшли два "монстри".

Андрій Лунін піде з "Реалу" цього літа: клуб виставив цінник на футболіста.

Кучер підтвердив отруєння 15 представників "Дніпра-1" перед грою з "Панатінаїкосом".

"Жирона" за Довбика заплатить невелику суму, але є нюанс.