Дорощук пояснив, як йому вдалося встановити новий рекорд на Олімпіаді-2024

Дорощук оцінив свій рекорд та виступ на Олімпіаді в Парижі
Олег Дорощук у фіналі Олімпіади-2024. Фото: Reuters/Kai Pfaffenbach

Олег Дорощук став ще одним українським легкоатлетом, який може занести в актив участь на Олімпіаді-2024. Спортсмен єдиним серед чоловіків кваліфікувався у фінал зі стрибків у висоту.

Дорощук перевершив власний рекорд і фінішував на 6 місці, повідомляє "Суспільне Спорт".

Український спортсмен Олег Дорощук посів шосте місце у фіналі турніру зі стрибків у висоту серед чоловіків на Олімпіаді у Парижі. Для кваліфікації легкоатлету вистачило стрибка на 2.24 метри, натомість у фіналі він встановив особистий рекорд та стрибнув на 2.31 метра.

Олег Дорощук
Олег Дорощук перед стрибком. Фото: Reuters/Alina Smutko

Дорощук задоволений виступом

Легкоатлет, який представляє Кіровоградську область, дебютував на Олімпійських іграх. Він став єдиним українцем, якому вдалося виступити у чоловічому фіналі.

Олег Дорощук посів шосте місце та встановив особистий рекорд. Він використав дві спроби та підкорив планку висотою 2.31 метра. Спортсмен зізнався, що отримав задоволення від участі у турнірі. Він ще не брав участі у таких змаганнях та насолоджувався кожною хвилиною на Олімпіаді-2024.

"Після того, як я підкорив висоту 2.27 метра, відчув, що по техніці все склалося чудово. У мене вийшло добре стрибнути, але проблема була в тому, що я чіпляв п'ятою поперечину. Але потім справа пішла, я увійшов у тонус. Зрозумів, що можна встановити рекорд. Треба було взяти й висоту 2.34, але, напевно, вже трохи розслабився", — розповів Дорощук.

Українець зазначив, що у нього ще будуть змагання цього сезону. І на них він може спробувати покращити своє досягнення.

Нагадаємо, українська гімнастка заплакала та заявила про завершення кар'єри після поразки на Олімпіаді-2024.

Дерюгіна пояснила невдачі українських гімнасток на Олімпіаді-2024.

Ребров може достроково піти зі збірної України через вигідну пропозицію.

"Динамо" віддасть одного зі своїх найталановитіших футболістів у європейський клуб.

Китайська гімнастка стала зіркою Олімпіади через вчинок на церемонії нагородження.

спорт Олімпійські ігри Олімпіада-2024 Легка атлетика стрибки у висоту Олег Дорощук