Яремчук отримав невтішну оцінку за матч із "Кадісом"

Форвард Роман Яремчук. Фото: офіційний сайт "Валенсії"

У десятому турі іспанської Ла Ліги "Валенсія" обіграла "Кадіс" із рахунком 2:0. Українець Роман Яремчук вийшов на заміну.

Статистичний портал WhoScored не надто високо оцінив зусилля українського футболіста.

Зазначимо, що за кілька хвилин після виходу на заміну Яремчук забив м'яч, але взяття воріт скасували через офсайд.

Яремчука не оцінили

Яремчук вийшов на поле на 75 хвилині замість Хуго Дуро. Загалом українець відіграв 20 хвилин разом із доданим часом.

Статистики WhoScored оцінили гру Яремчука на 6,1 бала, що стало найкращим показником серед усіх гравців "кажанів", що вийшли на заміну.

27-річний український форвард десять разів торкався м'яча, віддав сім точних передач із дев'яти (78% точності) та виграв одну верхову дуель.

Зазначимо, що перемога дозволила "кажанам" закріпитися на восьмому місці в турнірній таблиці чемпіонату Іспанії.

Нагадаємо, Невілл сухо похвалив Мудрика та назвав головну проблему українця.

Циганков може стати рекордним трансфером "Жирони" через інтерес відомого клубу.