Яремчука після гри із Барселоною вперше похвалив тренер Валенсії

Роман Яремчук проти захисників "Барселони" Фото: REUTERS/Pablo Morano

У сімнадцятому турі чемпіонату Іспанії "Валенсія" зіграла у нічию з "Барселоною" (1:1). З перших хвилин грав український форвард "кажанів" Роман Яремчук.

Після матчу головний тренер "Валенсії" Рубен Бараха прокоментував гру Яремчука. Слова фахівця навів портал AS.

Зазначимо, що Яремчук міг забити на початку матчу, а потім його замінили на 61-й хвилині.

Яремчуком задоволений головний тренер

За словами Барахи, Яремчук за відведений час зробив те, що від нього хотіли. Як виявилося, тренер просив Романа багато працювати у пресингу.

"Роман доклав величезних зусиль, зіграв на максимум, пресингував, коли треба було, а потім намагався грати вертикально", — сказав тренер.

За словами Барахи, рання заміна Яремчука була пов'язана з його здоров'ям та ризиком посилення травми.

"Заміна була пов'язана з тим, що ми не хотіли ризикувати його травмою. Заміна була через обережність", — додав фахівець.

Нинішнього сезону Яремчук провів за "Валенсію" 13 матчів, у яких забив один гол.

Нагадаємо, наставник Довбика та Циганкова пояснив, чому не вірить у чемпіонство "Жирони".

Руслан Малиновський допоміг "Дженоа" сенсаційно відібрати очки у "Ювентуса".

У футболіста зупинилося серце у матчі з командою Забарного.