Калініна вперше пройшла у півфінал WTA 1000 у запеклому трилері

Ангеліна Калініна подарувала блискучу перемогу. Фото: Reuters/GUGLIELMO MANGIAPANE

Чвертьфінальний двобій на Itallian Open між українкою Ангеліною Калініною та Аддад Майя з Бразилії виявився дуже видовищним. Друга ракетка України подарувала неймовірний камбек та вийшла у півфінал змагань у Римі.

Українка перемогла 15 ракетку світу у трьох сетах, передають Новини.LIVE

У першій партії Калініна двічі вела із двома брейками (4:0, 5:2). Після того, як перед восьмим геймом представниця Бразилії взяла медичний тайм-аут, гра змінила вектор. У 10-му геймі під час подачі на сет Ангеліна мала сетбол, але не змогла його реалізувати. Гра перейшла на тай-брейк, де сильнішою виявилася Беатріс.

У другій партії Калініна також змушувала представницю Бралилії наздоганяти її за геймами. Українка вигравала 2:0 та 4:2, але одразу ж віддавала свою подачу. У 12-му геймі на прийомі за рахунку 6:5 на свою користь, Калініна мала 2 шанси завершити сет, але знову не змогла їх реалізувати.

На тай-брейку другої партії українка програвала 4:5 з мінібрейком, але вчасно змогла перевернути гру і перемогти Беатріс 8:6. У результаті матч перейшов у вирішальний третій сет.

Неймовірний камбек

Початок третьої партії Ангеліна провалила. Вона поступалася 0:3. Далі взяла свою подачу та розпочала суперкамбек. Калініна під нуль взяла свою подачу, зробила брейк у 8-му геймі та плюс-мінус спокійно взяла наступний свій гейм — 5:3. Прийняти на матч вийшло спокійно — українка літала кортом та перемогла 6:3.

Це була четверта зустріч спортсменок. Калініна виграла усі матчі. Ангеліна вперше у кар'єрі вийшла до півфіналу турніру серії WTA 1000.

У 1/2 фіналу вона зіграє з Веронікою Кудерметовою з країни-терористки, яка у чвертьфіналі обіграла Чжен Ціньвень.

Нагадаємо, вінгер "Челсі" Михайло Мудрик вирішив, де продовжить кар'єру.

Французький "ПСЖ" замінить Ліонеля Мессі на зірку з "Манчестер Сіті".