Кохан завоював медаль у фіналі з метання молота на Олімпіаді — як виступив українець

Кохан втратив шанс стати срібним призером Олімпіади у Парижі
Михайло Кохан у фіналі Олімпіади у Парижі. Фото: Reuters/Aleksandra Szmigiel

Український спортсмен Михайло Кохан успішно провів фінал турніру з метання молота на Олімпіаді в Парижі. Важкоатлет піднявся на п'єдестал.

Кохан до останньої спроби зберігав шанси на срібну медаль, повідомляє портал Новини.LIVE.

Михайло Кохан став бронзовим призером Олімпіади-2024 у метанні молота. Найкращим результатом українця став кидок на 79,39 метра. Чемпіоном у цій дисципліні виявився Ітен Кецберг із Канади, "срібло" у Бенце Халаса з Угорщини.

Михаил Кохан
Найкраща спроба Михайла Кохана. Фото: Reuters/Pawel Kopczynski

Як виступив Кохан

Український легкоатлет продемонстрував третій результат у фіналі турніру. Найкращою спробою Кохана став другий кидок, у якому Михайло досяг результату 79.39 метра.

До кінця фіналу українець йшов у трійці найкращих спортсменів. Перед останньою спробою він мав шанс опинитися на другому місці в підсумковій таблиці, але в підсумку у Кохана "бронза".

Ітен Кецберг показав результат 84,12 метра, а Бенце Халас зумів кинути молот на 79,97 метра.

Нагадаємо, Роналду зізнався, що повертається до Європи — який клуб обрав Кріштіану.

"Евертон" вирішив продати Миколенка — з'явився новий претендент на українця.

Зінченко залишає "Арсенал" — українця хоче підписати чемпіон із популярної ліги.

Найяскравіші фото українських шаблісток — перші емоції після "золота" на Олімпіаді 2024.

Танець української тенісистки Костюк на Олімпіаді завірусився в мережі — відео.

спорт Олімпійські ігри Михайло Кохан Олімпіада-2024 важка атлетика метання молоту