Коляденко провела фінальний бій на Олімпіаді — яку медаль виборола українка

Коляденко розгромно програла Мотокі у фіналі Олімпіади-2024
Ірина Коляденко на Олімпіаді у Парижі. Фото: Reuters/Kim Kyung-Hoon

Українка Ірина Коляденко виступила у фіналі турніру з вільної боротьби у вазі до 62 кг на Олімпіаді-2024. Спортсменка боролася за золоту медаль із Сакурою Мотокі з Японії.

Коляденко провела складний бій, повідомляє портал Новини.LIVE.

На шляху до фіналу Олімпійських ігор Ірина Коляденко Українка перемогла Орхон Пуревдорж (8:7) із Монголії, Біляну Дудову (7:3) із Болгарії та Айсулуу Тинибекової (9:2) із Киргизстану. У фіналі суперницею українки стала Сакура Мотокі, яка впевнено змагалася на Олімпіаді-2024. Саме вона і стала чемпіонкою Ігор у Парижі завдяки впевненій перемозі над Іриною Коляденко.

Ірина Коляденко
Коляденко у фіналі Олімпіади-2024. Фото: Reuters/Arlette Bashizi

Як виступила українка

З самого початку фінальна сутичка жіночого фіналу виявилася безкомпромісною та жорсткою. Коляденко та Мотокі довго намагалися знайти слабке місце в обороні один одного. Саме Ірина відкрила рахунок у поєдинку, проте до перерви японка вела в рахунку 4:1.

У другому періоді була довга технічна пауза. Мотокі найкраще скористалася шансом відновити сили. Щойно бій продовжився, вона обрушила на Коляденко шквал атак та здобула перемогу з великим рахунком 12:1.

Ірина Коляденко має "бронзу" Токіо і тепер уже "срібло" Парижа. Чекаємо на прогрес на Олімпіаді в Лос-Анджелесі.

Нагадаємо, українська гімнастка заплакала та заявила про завершення кар'єри після поразки на Олімпіаді-2024.

Ребров може достроково піти зі збірної України через вигідну пропозицію.

Зінченко обрав новий клуб — де гратиме українець.

Китайська гімнастка стала зіркою Олімпіади через вчинок на церемонії нагородження.

Олімпійський чемпіон Новіков пояснив, чому не схотів виступати за збірну України.