Ковтун знову залишився за один крок від медалі — судді шокували українця

На Олімпіаді-2024 судді залишили Ковтуна без медалі у вільних вправах
Ілля Ковтун виконує елемент програми. Фото: Reuters/Mike Blake

Ілля Ковтун став єдиним українцем, який виступав у фіналі спортивної гімнастики у вільних вправах на Олімпіаді-2024. Спортсмен не зумів зійти на п'єдестал через рішення суддів.

Ковтуну поставили оцінку, яка не дозволила українцю піднятися вище 4-го місця, повідомляє портал Новини.LIVE.

У Парижі пройшов олімпійський фінал зі спортивної гімнастики у вільних вправах серед чоловіків. Україну у цьому турнірі представляв 20-річний Ілля Ковтун.

Ілля Ковтун
Виступ Іллі Ковтуна. Фото: Reuters/Athit Perawongmetha

Як виступив українець

Молодий спортсмен практично безпомилково виконав усі елементи досить непростої програми. Його виступ із коефіцієнтом складності 6.200 судді оцінили на 14.533 бали. У результаті Ковтун залишився лише на четвертому місці. Виступ Іллі можна було оцінити вище, але склалося враження, що його оцінку знову занизили.

Золоту медаль зненацька завоював Карлос Юло з Філіппін. На другому місці опинився ізраїльтянин Артем Долгоп'ят, який народився в українському Дніпрі. "Бронза" у Джейка Джермана з Великоъ Британії.

Ілля Ковтун став 4 та в індивідуальному багатоборстві. Йому залишилося виступити у фіналі на паралельних брусах.

Нагадаємо, Роналду зізнався, що повертається до Європи — який клуб обрав Кріштіану.

"Евертон" вирішив продати Миколенка — з'явився новий претендент на українця.

Зінченко залишає "Арсенал" — українця хоче підписати чемпіон із популярної ліги.

На Олімпіаді-2024 відбулася масштабна бійка за участю легенд футболу.

Танець української тенісистки Костюк на Олімпіаді завірусився в мережі — відео.