Леся Цуренко залишає Charelston Open

Цуренко припиняє свої виступи на турнірі у Чарльстоні

Українська тенісистка Леся Цуренко завершила свої виступи на грунтовому турнірі WTA 500 в американському Чарльстоні. У другому раунді змагання Леся не впоралась з п'ятою ракеткою світу Онс Жабер з Тунісу.

Про це повідомляє Sport.ua

Двобій тривав одну годину 27 хвилин. По ходу першої партії рахунок був 0:5 на користь візаві. Українка зуміла дещо покращити ситуацію, але Жабер була сильнішою — 6:3.

Початок другого сету видався цікавішим — суперниці обмінялися брейками в трьох стартових геймах. Проте, за рахунку 5:3, Жабар подала на матч і завершила поєдинок перемогою у двох партіях — 3:6, 3:6.

Тож далі, на жаль, йде представниця Тунісу.

Нагадаємо, дружина Олександра Усика побувала у Харкові та поділилася кадрами зруйнованого міста.

Тим часом сам Усик отримав виклик, який не зможе ігнорувати. Відомий наступний суперник боксера.

Лондонський "Арсенал" продовжує боротьбу за чемпіонський титул в АПЛ. На команду Мікеля Артети чекають дев'ять важливих матчів, у яких не можна втрачати очки.

Сергій Ребров може продовжити кар'єру у чемпіонаті Італії. У його послугах зацікавлений один із претендентів на Скудетто.