Лузан та Рибачок принесли Україні срібну медаль на Олімпіаді-2024

Лузан та Рибачок здобули срібло на Олімпіаді-2024
Людмила Лузан та Анастасія Рибачок під час запливу. Фото: Reuters/Molly Darlington

На Олімпіаді в Парижі відбувся фінал запливу у каное-двійці на 500 метрів. Українські спортсменки Людмила Лузан та Анастасія Рибачок взяли участь у боротьбі за медалі.

Українські спортсменки продемонстрували чемпіонський характер, повідомляє портал Новини.LIVE.

У п'ятницю, 9 серпня, на Олімпіаді-2024 відбувся перший фінал. У запливі у каное-двійці на 500 метрів за медалі боролися Людмила Лузан та Анастасія Рибачок. Українські спортсменки поступилися лише суперницям з Китаю, прийшли до фінішу другим та стали срібними призерками турніру.

Людмила Лузан та Анастасія Рибачок
Людмила Лузан та Анастасія Рибачок принесли Україні "срібло". Фото: Reuters/Yara Nardi

Як виступили українки

У півфіналі Людмила Лузан та Анастасія Рибачок прийшли до фінішу третіми, але було помітно, що дівчата берегли сили. У вирішальному запливі вони поступилися китаянкам, але взяли гору у боротьбі із суперницями з Канади.

Результати запливу. Фото: скриншот

Лузан та Рибачок повторили досягнення Олімпіади в Токіо, у них знову "срібло". Після тих Ігор спортсменки стали чемпіонками світу у Копенгагені, а потім Анастасія пішла у декретну відпустку. Наразі українки тріумфально повернулися.

Нагадаємо, Ребров може достроково піти зі збірної України через вигідну пропозицію.

Олімпійський чемпіон Новіков пояснив, чому не захотів виступати за збірну України.

Китайська гімнастка стала зіркою Олімпіади через вчинок на церемонії нагородження.

Зінченко обрав новий клуб — де гратиме українець.

Збірна США з баскетболу вирвала перемогу у Сербії, Леброн повторив унікальний рекорд.

спорт Олімпійські ігри Людмила Лузан Олімпіада-2024 веслування на каное та байдарці Анастасія Рибачок