Магучіх та Геращенко вийшли у фінал Олімпіади-2024 — результати українок

Ярослава Магучіх проходить кваліфікацію до фіналу стрибків у висоту. Фото: Reuters/Kai Pfaffenbach

Українські спортсменки виступили у кваліфікаційному етапі стрибків у висоту серед жінок на Олімпіаді-2024. Не всі представниці національної команди зуміли здобути путівку у фінал.

Юлія Левченко втратила шанс на здобуття олімпійської медалі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Дніпрянка Ярослава Магучіх впевнено виступила у кваліфікації стрибків у висоту на Олімпійських іграх. Українська спортсменка вийшла у фінал із результатом 1,95 метра. Ірина Геращенко продемонструвала такий самий результат і теж здобула путівку до фіналу, який відбудеться у неділю, 4 серпня.

Магучіх відпочиває перед виступом. Фото: Reuters/Kai Pfaffenbach

Драма на Олімпіаді

Третя українська спортсменка Юлія Левченко зупинилася за крок від фіналу турніру. Усі три її спроби взяти висоту 1,83 виявилися невдалими.

Легкоатлетка Ірина Геращенко. Фото: instagram.com/gerashchenkoi/

Також відзначимо травму сербської легкоатлетки Ангеліни Топіч. Багаторазова призерка зі стрибків у висоту з третьої спроби подолала кваліфікаційний бар'єр, але отримала травму. Вона ще не знає, чи зможе виступити у фіналі. Спортсменка важко ходить, у неї дуже болить нога.