Матч гідний фіналу Ліги чемпіонів: чим закінчилася перестрілка "Ман Сіті" та "Баварії"

Родрі забив свій перший гол у Лізі чемпіонів. Фото: Google.

Англійський "Манчестер Сіті" прийняв на стадіоні "Етіхад" мюнхенську "Баварію" у рамках першого чвертьфіналу плей-офф Ліги чемпіонів. Хосеп Гвардіола протистояв своїй колишній команді.

Це був матч двох рівних суперників, повідомляє портал Новини.LIVE.

Головною перевагою господарів поля було те, що Гвардіола працює у "Сіті" вже сім років. Тухель очолив "Баварію" зовсім недавно, не минуло й місяця. Він не мав часу ознайомитися з можливостями футболістів. Про експерименти й не йшлося.

"Манчестер Сіті" — "Баварія" — 3:0 (1:0)

Голи: Родрі, 26; Сілва, 70; Холанд, 76.

"Манчестер Сіті": Едерсон — Аканджі, Рубен Діаш, Аке — Стоунз, Родрі — Бернарду Сілва, Де Брюйне (Альварес, 68), Гюндоган (капітан), Гриліш — Холанд.

Тренер: Хосеп Гвардіола.

"Баварія": Зоммер — Павар, Упамекано, Де Лігт, Девіс (Канселу, 81) — Горецка, Мусіала (Мане, 69), Кімміх (капітан) — Коман, Гнабрі (Мюллер, 80), Сане.

Тренер: Томас Тухель.

"Баварія" є рекордсменом за кількістю виходів до чвертьфіналу Ліги чемпіонів. Наставник мюнхенської команди вирішив залишити у запасі Жоау Канселу, якому хотілося багато довести своїй колишній команді.

Суперники розпочали поєдинок на високих швидкостях, але небезпечних моментів у першому таймі майже не було. На дев'ятій хвилині зустрічі Холанд пресингував Зоммера, який в останній момент вибив м'яча з-під ніг форварда. Біля протилежних воріт атаки німців будували через напівфланг, за який відповідав Аканджі. Захисник постійно помилявся, але гостям не виходило скористатися його промахами.

Гол став несподіванкою. На 27-й хвилині Родрі отримав передачу перед чужим штрафним і сильним обвідним ударом забив у верхній кут воріт "Баварії", 1:0. Незабаром Зоммер не зумів забрати м'яч у руки під пресингом Гриліша, але відразу впорався з ударом від Гюндогана.

Ерлінг Холанд виграє єдиноборство. Фото: Google

Після перерви

Другий тайм розпочався із щільного удару у виконанні Сане. Едерсон не зміг зафіксувати м'яч у руках, але воротаря підстрахував захисник. Біля протилежних воріт захисники "Баварії" заблокували спробу забити у виконанні Холанда.

На 70-й хвилині, коли травмований Де Брюйне покинув поле, господарі забили другий м'яч. "Сіті" скористався помилкою оборони "Баварії", Холанд м'яко навісив ліворуч на дальню штангу, де Бернарду Сілву спокійно пробив у порожній кут воріт, 2:0.

Через кілька хвилин Стоунз на лівому краю штрафного майданчика відгукнувся на передачу з глибини поля і головою скинув м'яч на Холанда. Ерлінг забив свій 11 гол у Лізі чемпіонів і 45 — загалом цього сезону, 3:0.

"Манчестер Сіті" зробив впевнений крок на шляху до півфіналу Ліги чемпіонів. "Баварія" може розраховувати лише на диво.

Нагадаємо, вінгер "Челсі" Михайло Мудрик може змінити клуб. Відомі претенденти на українського футболіста.

Молода українська футбольна арбітриня Софія Причина стала відомою після скандального інциденту, який стався у матчі Першої ліги.

Український боксер Олександр Усик та його дружина Катерина залишили Україну. Пара опублікувала прощальне фото з аеропорту.

Капітан збірної України Андрій Ярмоленко не повернеться до "Динамо" найближчим часом. Він виник інший варіант продовження кар'єри.