Матч Євроліги "Реал" — "Партизан" переріс у масову бійку: поєдинок не дограли

Матч Євроліги Реал — Партизан переріс у масову бійку — відео
Гравці "Партизана" покидають баскетбольний майданчик. Фото: Instagram/partizanbc

Чвертьфінальний поєдинок баскетбольної Євроліги між іспанським "Реалом" та сербським "Партизаном" завершився масовою бійкою гравців. Фінальна сирена прозвучала достроково — спортсмени не дограли одну хвилину 40 секунд.

Про це повідомляє Sportarena

Конфліктна ситуація розпочалась після того, як гравець "вершкових" Серхіо Льюль грубо зіграв проти захисника  "Партизана" Кевіна Пантери. Цей епізод спочатку спричинив сутичку між цими двома спортсменами, але швидко переріс у масову бійку між представниками обох команд.

Зустріч не змогли дограти через те, що на майданчику не залишилось достатньої кількості баскетболістів — багато гравців отримали вилучення.

У підсумку, матч завершився перемогою "Партизана" з рахунком, який був зафіксований на момент бійки — 95:80. Наразі у серії плей-оф до трьох перемог попереду команда з Белграду — 2:0.

Нагадаємо, боксер Олександр Усик вийде на ринг проти Дюбуа: відома дата та місце проведення бою.

Український боксер, чемпіон у суперважкій вазі за версіями WBO, WBA и IBF Олександар Усик відвідав позиції ЗСУ на передовій.

Португалець Кріштіану Роналду може піти з "Аль-Насра" через внутрішні проблеми в клубі.

Наставник "Челсі" Френк Лемпард упевнений, що Михайло Мудрик принесе користь команді.