Мудрик забив дебютний м'яч за "Челсі": відео голу

Михайло Мудрик. Фото: "Челсі"

У ці хвилини проходить матч 7-го туру АПЛ між "Фулгемом" та "Челсі". У складі гостей з перших хвилин грає українець Михайло Мудрик.

Українець на 18-й хвилині відзначився голом, повідомив портал Новини.LIVE.

Українець грає свій сьомий матч у сезоні. Раніше він відзначився лише двома жовтими картками.

Мудрик забив за "Челсі"

На 18-й хвилині матчу Колуїлл прийняв м'яч на лівому фланзі і навісив у штрафний майданчик, де м'яч перелетів Діопа, і його прийняв на груди Мудрик, який другим дотиком пробив по воротах — 1:0.

Зазначимо, що за дві хвилини Броя подвоїв перевагу гостей. Захисник "Фулгема" Рім спочатку подарував м'яч Палмеру, а потім вибив прямо у Брою, й від того той влетів у ворота.

Мудрик вперше забив цього сезону і вперше відзначився в офіційному матчі за "Челсі".

Нагадаємо, Мудрик, Кукурелья та Галахер покинуть "Челсі": куди перейде українець.

Де Брюйне замінить клуб: "Манчестер Сіті" знайшов заміну для бельгійця.

Чому Циганков не вийшов на другий тайм гри з "Реалом": це вплине на збірну України.

Топ спортсменів, які пішли боронити Україну: вони не побоялися.

Циганков та Довбик можуть піти з "Жирони": клуб прокоментував ситуацію.