Перемоги спортсменів десятого дня Олімпіади-2024 — який вигляд має медальний залік

Медальний залік Олімпіади-2024 за понеділок, 5 серпня — підсумки змагань
Медалісти 10-го дня Олімпіади-2024. Фото: olympics.com

У Парижі в понеділок, 5 серпня, завершився десятий день Олімпійських ігор-2024. Цього дня розіграли 18 комплектів медалей. Україна здобула ще одну срібну медаль. Цю нагороду виборов у вправах на паралельних брусах гімнаст Ілля Ковтун.

Про це йдеться на сайті Олімпійських ігор.

Німеччина стала переможцем командного триатлону із фотофінішем трьох збірних. Німецькій спортсменці Лаурі Ліндеманн вдалося випередити своїх конкуренток американку Тейлор Кнібб і британку Бет Поттер на одну секунду. Золоту медаль німецькій збірній принесли Тім Гелльвіг, Ліза Терч, Лассе Люрс і Лаура Ліндеманн.

Шведський атлет Арман Дюплантіс встановив новий світовий рекорд у стрибках із жердиною. Із першої спроби він стрибнув на 6,1 метра, а потім із третього разу підкорив висоту 6,25 метра.

У турнірі з баскетболу 3×3 перемогла та здобула золоті медалі збірна Німеччини. Жіноча збірна у фіналі здолала іспанську команду з рахунком 17:16. А от перемога в аналогічних чоловічих змаганнях дісталася збірній Нідерландів, яка з рахунком 18:17 перемогла господарів турніру — французів.

Український гімнаст Ілля Ковтун став срібним призером у змаганні на паралельних брусах. Для золотої медалі йому не вистачило 0,700 балів. Першість здобув китаєць Цзоу Цзиньюань.

• кенійська бігунка Беатріс Чебет тріумфувала на дистанції 5 000 метрів;

• британка Кілі Годжкінсон виграла золоту медаль на 800-метрівці.

Наразі очолює медальну таблицю Китай, який завоював 53 нагороди, з яких 21 золота. На другому місці США (78 нагород, з яких 20 золоті), а на третьому Австралія (з 32 нагород 13 золоті).

Країни-лідери медального заліку Олімпіади-2024
Десятка країн, які очолюють медальний залік Олімпіади-2024. Скриншот olympics.com

Україна поки що має сім нагород: дві золоті, дві срібні та три бронзові. У загальному заліку  наша країна на 18 місці.

Україна в медальному заліку Олімпіади-2024 на 18 місці
Україна в медальному заліку. Скриншот olympics.com

Нагадаємо, Мудрік гратиме в Італії — "Челсі" готує обмін гравцями з "Ювентусом".

Суркіс пояснив, які наслідки дасть перемога Магучих на Олімпіаді.

Драма на Олімпіаді — Байлз, Суніса Лі та ще дві спортсменки впали у фіналі змагань на колоді.

Магучих розкрила таємницю свого спального мішка на спортивних турнірах.

Батько алжирського боксера-трансгендера відреагував на його цькування після тесту на тестостерон.