Польща проти України — відео найкращих моментів та голів матчу

Україна програла Польщі у товариському матчі – відео найкращих епізодів
Матч Польща – Україна. Фото: Reuters/Kacper Pempel

У Варшаві національна команда України зіграла товариський матч проти Польщі. Обидві команди проводили гру у рамках підготовки до чемпіонату Європи-2024.

Гра завершилася перемогою Польщі з рахунком 3:1, повідомляє портал Новини.LIVE.

На початку матчу Україна взяла м'яч під свій контроль. Однак це не завадило полякам забити два швидкі голи, які стали можливими через індивідуальні помилки українських футболістів. На 11-й хвилині розпечатав ворота Георгія Бущана Себастьян Валюкевич, а за п'ять хвилин відзначився Петро Зелінський.

Потім поляки забили третій гол на 30 хвилині. Після кутового колишній український футболіст Тарас Романчук ударом головою переграв Бущана — 3:0.

Україна повернулася у гру на 41-й хвилині. Артем Довбик з-за меж штрафного майданчика пробив низом у дальній кут воріт.

У другому таймі Україна контролювала матч та намагалася відігратися. При цьому атаки Польщі після стандартів були небезпечнішими.

Нагадаємо, Роналду розчарувався в Саудівській Аравії та хоче повернутися до Європи.

Зінченко попрощається з "Арсеналом" — відомий новий клуб українця.

Мудрик назвав футболіста збірної України із найсильнішим ударом.

Кевін Де Брюйне сказав Гвардіолі про бажання піти з "Манчестер Сіті" — що відомо.