Рижикова пробилася до півфіналу олімпійського турніру прямо із втішного забігу

Рижикова кваліфікувалася до півфіналу бігу на 400 метрів із бар'єрами
Анна Рижикова після забігу. Фото: Reuters/Phil Noble

Українці Анна Рижикова та Вікторія Ткачук завершили забіги на 400 метрів з бар'єрами. Одна з легкоатлеток зуміла пробитися до півфіналу Олімпіади-2024.

Рижикова посіла друге місце у своєму втішному забігу, повідомляє портал Новини.LIVE.

Вікторія Ткачук не зуміла кваліфікуватися до наступної стадії легкоатлетичного турніру. Українська спортсменка продемонструвала лише 7 результат у своєму забігу. Вона фінішувала за 59,40 секунд. У півфінал із цього забігу вийшли одразу три спортсменки: Айоміде Фолорунсо, Наомі ван ден Брук та Алана Юкіч показали ідентичні результати.

Ганна Рижикова
Анна Рижикова на фініші забігу Фото: Reuters/Sarah Meyssonnier

Як виступила Рижикова

Досвідчена спортсменка з Дніпра продемонструвала хорошу техніку та волю до перемоги. У третьому забігу Рижикова значно додала на фініші й зуміла стати другою відразу після Шани Гребо (54,91), якій поступилася лише 0,04 секунди.

Анна Рижикова представить Україну у півфіналі бігу на 400 метрів із бар'єрами. Він пройде у вівторок, 6 серпня. Фінал турніру відбудеться 8 серпня.

Нагадаємо, Мудрик гратиме в Італії — "Челсі" готує обмін гравцями з "Ювентусом".

Головна суперниця Магучіх після поразки зізналась, що любить українку.

Батько алжирського боксера-трансгендера відреагував на його цькування після тесту на тестостерон.

Ще одна суперниця алжирки Хеліф заявила, що билася з чоловіком

Найгучніший скандал на Олімпіаді в Парижі — триразову чемпіонку не допустили до змагання.