"Севілья" громить МЮ, "Рома" помстилась за "Шахтар", "Баєр" та "Ювентус" крокують далі

Підсумки чвертьфіналів Ліги Європи
Підопічні Менділібара були неперевершені. Фото: twitter/Sevilla FC

Матчі відповіді чвертьфіналів Ліги Європи подарували одразу 3 розгромні результати. Головною сенсацією стала невдала гра "Манчестер Юнайтед" у Севільї, "Рома" впевнено відігралась проти "Фейенорда", а "Баєр" розтрощив на виїзді "Рояль Юніон", єдина нічия була у грі "Спортінга" та "Ювентуса".

Підсумки чвертьфінальних протистоянь Ліги Європи у матеріалі Новини.LIVE.

Після драматичних 2:2 у Манчестері усі чекали більш захопливого протистояння в Іспанії аніж вийшло у підсумку. "Севілья" почала грати у високий пресинг з самого дебюту. Першим хто підвів МЮ традиційно для вболівальників англійців став Магвайр, який після отримання пасу від Де Хеа не подивився по сторонах та просто віддав м’яч супернику. Ен-Несірі помилки суперникам не пробачив.

На початку другого тайму навіс із кутового з правого флангу від Ракітича красивим парашутом головою над де Хеа від поперечини відправив Баде. Після чого інтрига майже згасла. У "Севільї" було більше гостроти аніж у суперника. У МЮ можна згадати лише удар Еріксена зі штрафного.

Завершилось усе ще більш прикро для гостей — де Хеа припустився дитячої помилки біля власних воріт та просто подарував м’яч Ен-Несірі, який оформив дубль та остаточно залишив “Юнайтед” без єврокубків.

"Севілья" — "Манчестер Юнайтед" — 3:0 (перший матч — 2:2)

Голи: Ен-Несірі, 8, 81, Баде, 47

"Севілья": Буну — Навас, Баде, Маркао (Сусо, 29), Акунья (Теллес, 85) — Гудель, Фернандо — Окампос, Ракітич, Ламела (Хіль, 79) — Ен-Несірі.

"Манчестер Юнайтед": де Хеа — Ван-Біссака (Шоу, 46), Магвайр, Лінделеф, Далот — Еріксен (Еланга, 86), Каземіро, Забітцер (Фред, 68) — Антоні, Марсьяль (Веггорст, 54), Санчо (Рашфорд, 46).

Попередження: Буну — Каземіро, Антоні, Шоу

Кінець бельгійської казки

Німецький "Баєр" не залишив шансів останньому клубу Бельгії у змаганнях Старого світу. Леверкузенці впевнено переграли "Рояль Юніон" та зупинили їх казку.

Після рівних 1:1 у Леверкузені команда Хаві Алонсо забила 2 голи ще в першому таймі зусиллями Діабі та Баккера, а потім Фрімпонг додав третій м’яч на 61-й хвилині. У складі бельгійців єдиний гол відіграв Терхо, але Гложек знов збільшив перевагу "Баєра" до плюс трьох.

У півфіналі німці зіграють проти “Роми”.

"Рояль Юніон" — "Баєр" — 1:4 (перший матч 1:1)

Голи: Терхо, 65 — Діабі, 2, Баккер, 38, Фрімпонг, 61, Гложек, 79

"Рояль": Моріс — Ньювкоп, Кандусс (Терхо, 46), Берджесс, Мачіда — Лінен, Теума (Ель Аззоузі, 88), Лапуссен — Вертессен (Адінгра, 32), Амані (Пуертас, 81), Боніфейс (Нільссон, 81)

"Баєр": Градецкі — Тапсоба (Коссуну, 59), Та, Інкапіє — Фрімпонг (Адлі, 71), Амірі (Демірбай, 59), Андріх, Баккер — Діабі (Бельарабі, 86), Вірц — Гложек (Азмун, 86)

Попередження: Теума

Овертайм для Моуріньо

Помста за "Шахтар". Так можуть собі уявляти результат матчу "Роми" проти "Фейнорда" українські вболівальники. Але дотиснути суперника підопічним Жозе Моуріньо вийшло лише в овертаймі.

A post shared by AS Roma (@officialasroma)

Після поразки з рахунком 0:1 в першому матчі італійцям необхідний результат забезпечив гол Спінаццоли на 60-й хвилині. Пайшан зрівняв на 80-й, а Дібала перевів справу в овертайм.

Ель-Шаараві та Пеллегріні зупинили нідерландців та змусили Рим радіти виходу у півфінал

"Рома" — "Фейєнорд" — 4:1 (перший матч 0:1)

Гол: Спінаццола, 60, Дібала, 89, Ель-Шаараві, 101, Пеллегріні, 109 — Пайшан, 80

"Рома": Патрісіу — Спінаццола, Манчіні, Льоренте (Ібаньєс, 72), Смоллінг (Челік, 78), Залевський (Дибала, 73) — Пеллегріні, Вейналдум (Ель-Шаараві, 21, Кумбулла, 106), (7

"Фейєнорд": Бейлов — Геєртрейда, Ганцко, Траунер (Ділросун, 106), Гартман (Лопес, 106) — Шиманський (Педерсен, 91), Віффер, Кокджу — Джаханбахш (Данила, 74), Хіменес, Ідріссі

Попередження: Льоренте, Дибала, Ебрахам, Патрісіу — Гартман, Віффер, Хіменес

Вилучення: Хіменес, 120+1

Світла смуга "Старої сеньйори"

"Ювентус" після чудової новини про повернення 15 очок в чемпіонаті Італії ще й пройшов далі в Лізі Європи, а от команда Рубена Аморіма після проходу "Арсеналу" припинила шлях у єврокубках.

"Спортінг" створив кілька чудових нагод, проте цього забракло для проходу далі. Рабіо відкрив рахунок, а згодом Едвардс реалізував пенальті.

"Спортінг" — "Ювентус" — 1:1

Голи: Едвардс, 20, пенальті — Рабіо, 9

"Спортінг": Адан — Діоманде, Коатес, Інасіу (Рейс, 81) — Ексгаю, Угарте, Моріта, Сантуш (Гомес, 87) — Гонсалвеш, Едвардс, Трінкау (Черміті, 81)

"Ювентус": Щенсний — Данілу, Бремер (Гатті, 73), Сандро — Куадрадо, Рабіо, Локателлі, Міретті (Погба, 72), К'єза (Костич, 78) — Ді Марія, Влахович (Мілік, 71)

Попередження: Угарте, Едвардс — Гатті, Погба

Нагадаємо, дружина Олександра Усика похвалилася фігурою у відвертому купальнику на екзотичному відпочинку.

Популярна українська волейболістка Юлія Герасимова продовжує кар'єру в одній із найкращих команд Румунії.

У португальця Кріштіану Роналду почалися проблеми у Саудівській Аравії через його дружину Джорджину Родрігесу. Лідер "Аль-Насра" знову опинився у центрі скандалу. Під час матчу проти "Аль-Хіляля" Роналду застосував задушливий прийом стосовно суперника.