Шестаков приніс нічию Вересу на останніх секундах з Поліссям

"Полісся" – "Верес". Фото: УПЛ

Програма чергового туру в УПЛ стартувала в п’ятницю протистоянням "Полісся" та "Вереса". Господарі були дуже близькі до перемоги, але гості зрівняли рахунок в самій кінцівці.

Подробиці матчу та відео в матеріалі Новини.LIVE.

Перший тайм матчу пройшов майже без небезпечних моментів. Відзначити можна тільки влучання в обидві стійки, але Гітченку та Козаку не вистачило влучності.

У другому таймі перевага "Полісся" наростала, поява на полі Макуана додавала гостринки. Врешті решт саме господарі вийшли вперед — житомиряни забили на 68 хвилині, причому зробили це доволі ефектним чином. Кутовий із лівого флангу на дальньому боці штрафного головою під удар Крушинському скинув Будківський, а партнер потужно пробив повз Паст. Награна комбінація, як не крути.

Результат не втримали в кінцівці

Для того щоб спробувати зрівняти, гравцям "Вересу" не вистачало спритності. Та й моментів особливо гострих не було. А суперники вже грали на втримання результату. Але несподівано на 7-й компенсованій хвилині центральний захисник Жуліо Сезар опинився на лівому фланзі штрафного, звідки подав на дальню стійку, де Шестаков пробив головою під поперечину. У підсумку нічия 1:1.

У наступному турі обидві команди зіграють з лідерами. Житомирське "Полісся" прийматиме дніпровський "Дніпро-1", тоді як рівненський Верес гостюватиме в донецького "Шахтаря".

Нагадаємо, Буяльський стане гравцем німецького клубу — що відомо.

Київське "Динамо" залишилося без трьох основних гравців на матч із "Минаєм".

Усик переможе Ф'юрі за однієї умови — Джошуа зробив прогноз на бій.

Ексфорвард "Динамо" забив три голи і став одним із найкращих бомбардирів у Польщі.

Миколенко готується піти з "Евертона" — у клубу нові проблеми.

Де Хеа повернеться до "Манчестер Юнайтед" через дискваліфікацію Онана.