Україна — Мальта: Ванат не реалізував добрі моменти, але "зламав" голкіпера

Владислав Ванат. Фото: УАФ

У ці хвилини у Трнаві проходить матч групового етапу кваліфікації Чемпіонату Європи-2024 між Україною та Мальтою. На даний момент рахунок 0:0.

Українці могли забити вже 3-4 м'ячі, але страждає на реалізацію, повідомляє портал Новини.LIVE.

На матч команда Сергія Реброва вийшла без Михайла Мудрика, Віталія Миколенка та Артема Довбика.

Ванат травмував голкіпера. Фото: скріншот

Тайм імені Ваната

Найактивнішим у складі збірної України у першому таймі був Владислав Ванат. Вже на 4-й хвилині форвард після серії відскоків у штрафному майданчику Мальти підібрав м'яч і пробив. На цей раз голкіпер парирував м'яч.

На 16-й хвилині Циганков прорвався лівим флангом і прострілив на ближню штангу, де Ванат з кількох метрів не влучив у ворота.

На 40-й хвилині відбувся найцікавіший момент матчу. Після прострілу Циганкова з лівого флангу Ванат врізався у голкіпера Мальти Генрі Бонело. Після цього зіткнення у воротаря опухла рука і його замінили на Метью Грека. До речі, за цей епізод Владислав отримав жовту картку. Хоча це скоріше був нещасний випадок, ніж навмисна гра.

Нагадаємо, півзахисник збірної України Віктор Циганков зацікавив топклуб: готуються переговори.

Дружина Олександра Усика показала ідеальну фігуру у відвертому купальнику.

Голкіпер Анатолій Трубін розповів про конкуренцію у збірній України.

Спортзал клубу чоловіка Анжеліки Терлюги знищили внаслідок ракетного обстрілу в Одесі.