Українська дзюдоїстка Литвиненко залишає Олімпіаду через дискваліфікацію

Українська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко. Фото: Федерація дзюдо України

Українська дзюдоїстка Єлизавета Литвиненко програла у втішній сутичці та не змогла продовжити боротьбу за бронзову медаль. Литвиненко завершила Олімпійські ігри в Парижі на сьомому місці.

Про це повідомляє портал Новини.LIVE.

Литвиненко дискваліфікували

Литвиненко поступилася у втішній сутичці китайській спортсменці Ма Чженчжао на Олімпійських іграх 2024 року в Парижі у ваговій категорії до 78 кілограмів. 20-річна українка була дискваліфікована через три "шидо", останнє з яких було присуджене за пасивність.

Таким чином, Литвиненко не змогла пробитися до бронзового фіналу у своїй категорії. Раніше вона програла у чвертьфіналі італійці Аліче Белланді, що призвело до її виходу у втішний турнір за медалі.

Нагадаємо, Зінченко залишає "Арсенал" — українця хоче підписати чемпіон із популярної ліги.

Забарний стане частиною нового проєкту в амбітному італійському клубі.

Ковтун назвав головне розчарування на Олімпіаді у Парижі.