Українці на Паралімпіаді-2024 здобули восьму медаль — яку і в якому виді спорту

Українська бігунка Наталія Кобзар на змаганнях. Фото: Міжнародний паралімпійський комітет

На Паралімпіаді у Франції збірна України додала у свою спортивну скарбничку восьму медаль. "Срібло" в бігу на 200 метрів у класі Т37 виборола Наталія Кобзар.

Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародного паралімпійського комітету.

Яким був результат змагань

Бігунка перетнула стрічку за 27.43 секунди та це стало новим особистим рекордом спортсменки. Завдяки неймовірному ривку Наталія на фініші обігнала китаянку Цзян Феньфень і вирвала "срібло". Першу сходинку зайняла китаянка Вень Сяоянь з рекордним показником 25.86 секунди.

До речи, для Наталії Кобзар це вже друга Паралімпіада і друге "срібло. Першу медаль вона завоювала у Токіо у 2021 році на дистанції 400 метрів.

В цілому, за свою кар'єру Наталія здобула п'ять медалей світової першості. Вона чемпіонка світу з бігу на 400 метрів (2019) та 200 метрів (2017).

Які медалі в скарбничці нашої паралімпійської збірної

На цей момент Українські паралімпійці завоювали вісім медалей.

"Золото" в Олександра Комарова у плаванні на 100 метрів.

"Срібло" в Антона Коля в плаванні на 100 метрів, у Ірини Пойди у плаванні на 100 та 200 метрів відразу дві медалі, у Владислава Білого у метанні списа, у Наталії Кобзар у бігу на 200 метрів.

"Бронза" в Анни Гонтар у плаванні на 50 метрів, у Олександра Комарова у плаванні на 200 метрів.

Нагадаємо, "Шахтар" замінить Пушича відомим тренером — про кого йдеться.

Зінченко дізнався, у якому клубі проведе наступний сезон — це не "Арсенал".

"Жирона" висунула вимоги до Циганкова — що має зробити гравець.

"Динамо" дізналося суперників у Лізі Європи — "Рома" з Довбиком та інші команди.

Шапаренко піде з "Динамо" до кінця трансферного вікна — відомо, де гратиме українець.