Верняєв, Ковтун та Чепурний принесли медалі Україні на Кубку світу зі спортивної гімнастики

Олег Верняєв. Фото: Twitter/ruthen

Українські гімнасти вибороли три медалі Кубка світу зі спортивної гімнастики у Каїрі. Ілля Ковтун виграв золото, Олег Верняєв та Назар Чепурний взяли по сріблу.

Про це повідомив Національний олімпійський комітет України, передає Новини.LIVE.

Чинний віцечемпіон світу у багатоборстві, 20-річний Ілля Ковтун, який наприкінці минулого року переніс операцію, завоював золото із сумою балів 15,600 у паралельному брусі.

Олімпійський чемпіон, 30-річний Олег Верняєв став срібним призером в цій же дисципліні із сумою балів 15,230.

Чепурний поступився лише Давтяну

21-річний Назар Чепурний, який є бронзовим призером останнього чемпіонату світу в опорному стрибку, набрав у сумі за два стрибки 14,900. Він поступився лише чемпіону світу 2022 року та володарю олімпійської бронзи Токіо-2020, 31-річному Артуру Давтяну з Вірменії (14,930).

Нагадаємо, Олександр Зінченко піде з "Арсеналу" наприкінці сезону — на українця претендують два клуби.

Чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик та його дружина Катерина хрестили доньку Марію у Києві.

Георгій Судаков виходить із "Шахтаря" — відомий новий претендент на українця.

Каталонська "Барселона обрала нового тренера, з яким зараз веде переговори.

Вже влітку Віктор Циганков змінить клуб, а Артем Довбик може залишитись у "Жироні".