Завоювали "срібло" та "бронзу" — Литовченко, Остапченко та Ламарчук здобули нагороди на Паралімпіаді

Три "срібла" і "бронзу" принесли паралімпійці в скарбничку збірної України в передостанній день Паралімпіади-2024
Марина Литовченко на Паралімпіаді-2024. Фото: Reuters

В передостанній день Паралімпіади у Парижі українські спортсмени додали до скарбнички три "срібла" та одну "бронзу". Причому срібна медаль була завойована у командному заліку.

Про це повідомляється на офіційному сайті Паралімпіади-2024.

"Серебро" отримала Марина Литовченко у настільному тенісі. У фіналі Литовченко поступилася представниці Іраку Наджлі аль Даєні. Для Марини це вже третя медаль на паралімпіадах.

Денис Остапченко та Сергій Паламарчук разом піднялись на подіум за результатами фіналу у плаванні. Денис отримав "срібло", а Сергій — "бронзу".

В командному заліку наші шаблістки теж принесли срібну медаль в паралімпійську скарбничку України. У фінали наші дівчата програли Китаю з рахунком 37:45.

Нагадаємо, Ярмоленка можуть запросити до Саудівської Аравії — що відомо.

Циганков посварився з керівництвом "Жирони" — причина досить серйозна

Людмила Кіченок скасувала весілля заради перемоги на US Open.

Забарний назвав найталановитішого гравця "Динамо" і пророкує йому топові чемпіонати.

Суркіс несподівано звернувся до одного з найвідоміших колишніх легіонерів "Динамо".

спорт Паралімпійські ігри Паралімпійська збірна України плавання Фехтування Паралімпійські ігри 2024 Настільний теніс