Збірна України з футзалу стала чемпіонами на Всесвітніх іграх сліпих

Збірна України перед фіналом. Фото: Іnternational Blind Sports Federation

В англійському Бірмінгемі фінальним матчем завершився футзальний турнір у рамках Всесвітніх ігор. Участь у ньому брали спортсмени з вадами зору. У фіналі зустрілись господарі турніру, збірна Великої Британії, та збірна України. Остання сформована на базі сумської футзальної школи.

Про це розповів начальник Сумського регіонально центру "Інваспорт" Роман Васильєв, передає Суспільне.

У першому таймі українці вийшли уперед — відзначився Ілля Лубашев. На перерву команди пішли за нічийним рахунком 1:1. З цим рахунком завершився і другий тайм. У складі збірної України відзначився Вадим Швець.

У першому екстратаймі англійці вийшли уперед. У другому Роберт Тремба зрівняв рахунок, а за 22 секунди до кінця матчу Швець забив переможний гол.

"Ми присвячуємо нашу перемогу Україні та її захисникам!!!", — написав у Facebook після перемоги старший тренер збірної України Микола Чхайло.

З 15 гравців, тренерів та персоналу збірної команди України з вадами зору 11 представляють Сумську область.

Нагадаємо, Лунін може отримати запрошення від екзотичного клубу.

"Динамо" запросить зірку чемпіонату Франції: про кого йдеться.

Віктор Циганков може піти з "Жирони": готується гучний трансфер.

Салах піде з "Ліверпуля": це буде рекордний трансфер.

"Динамо" отримало посилення складу перед грою з "Бешикташем".

Мбаппе здивував "ПСЖ" несподіваним рішенням: де хоче грати форвард.