Австрія в одному з найкращих матчів на Євро-2024 обіграла Нідерланди — відео

Австрія перемогла Нідерланди і вийшла до 1/8 фіналу з першого місця
Марсель Забітцер забив переможний м'яч. Фото: x.com/EURO2024

У групі D на чемпіонаті Європи завершились матчі третього туру. У одному з них Нідерланди зіграли з Австрією.

Переможцем протистояння стала команда Австрії, повідомив портал Новини.LIVE.

Спочатку матч був багатообіцяючим, але команди зробили його одним із найкращих на турнірі. Рахунок вдалося відкрити на шостій хвилині зусиллями нідерландця Малена, котрий забив у свої ворота. Після прострілу Прасса форвард перевів м'яч у ворота. Це найшвидший автогол на чемпіонатах Європи.

Потім у першому таймі було не надто цікаво, оскільки Нідерланди не могли активно атакувати, а Австрія контролювала гру без ударів.

У перерві Рональд Куман зміг завести свою команду, і щойно Нідерланди вийшли на поле, то забили. Сімонс зіграв на лівий фланг штрафного майданчика, де Гакпо пробив у дальній кут воріт — 1:1.

Нідерланди продовжували контролювати матч, але потім пропустили курйозний м'яч. Грілліч подав у штрафний майданчик з лівого флангу, а Шмідт пробив головою точно в ціль.

Нідерланди змогли зрівняти рахунок на 75 хвилині. Після подачі з лівого флангу Веггорст скинув на Депая і пробив у верхній кут воріт — 2:2.

Австрія потім забила ще раз, лише через шість хвилин. Баумгартнер віддав на лівий фланг штрафного майданчика, де Забітцер пробив у ближній кут воріт — 3:2.

Перемога Австрії дозволила їм зайняти перше місце в групі та здобути слабшого суперника в 1/8 фіналу. Нідерланди з чотирма очками вийшли у плей-оф із третьої позиції.

Нідерланди — Австрія — 2:3

Голи: Гакпо, 47, Депай, 75 — Мален, 6 (авт.), Шмід, 59, Забітцер, 80.

Нідерланди: Вербрюгген, Гертрюйда, де Врей, ван Дейк, Аке (ван де Вен, 65), Схаутен, Верман (Сімонс, 35), Рейндерс (Вейналдум, 65), Мален (Вегорст, 72), Гакпо, Депай.

Австрія: Пентц, Пош, Лінхарт (Баумгартнер, 62), Вебер, Прасс, Забітцер, Грилліч (Кверфельд, 64), Шмід (Вайманн, 90), Зайвальд, Віммер (Лаймер, 63), Арнаутович (Грегорич, 78).

Попередження: Пош, Віммер, Кверфель.

Нагадаємо, Зінченко дізнався, у якому клубі продовжить кар'єру після Євро-2024.

"Жирона" вирішила, де гратиме Циганков наступного сезону.