Барселона забила гол у своїй першій атаці — Ямал створив шедевр

Ламін Ямал бореться за м'яч із Барколя. Фото: Reuters/Albert Gea

Каталонська "Барселона" повела в рахунку у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги чемпіонів. "ПСЖ" пропустив четвертий гол у цьому протистоянні.

Ламін Ямал став автором результативної передачі, повідомляє портал Новини.LIVE.

Вболівальники "Барселони" влаштували "гарячий прийом" французькому "ПСЖ" у столиці Каталонії. Попри це підопічні Луїса Енріке дуже активно розпочали цей поєдинок. Проте "Барса" зуміла відзначитись під час своєї першої контратаки.

Ламін Ямал
Ламін Ямал та Рафінья святкують гол. Фото: Reuters/Albert Gea

Як забила "Барселона"

Гравці "ПСЖ" пішли в атаку великими силами з перших хвилин поєдинку. Кіліан Мбаппе намагається знайти можливість увірватися до штрафного майданчика "Барселони", але захисника каталонської команди поки не помиляються.

Один із них, Рональд Араухо, на 12-й хвилині розпочав першу контратаку своєї команди передачею на фланг. Ламін Ямал гарно обіграв Мендеша, увірвався до чужого штрафного праворуч і прострілив у центр на Рафінью. Бразилець знову забив "ПСЖ", цього разу ударом у дотик, 1:0!

Через сім хвилин Роберт Левандовський упустив можливість забити другий гол "Барселони" у матчі.

Нагадаємо, Забарний піде з "Борнмута" — на українця претендують три клуби.

Суркіс ухвалив рішення щодо трансферу Волошина з "Динамо".

Юрген Клопп отримає пропозицію про роботу, від якої не зможе відмовитись.

"Баварія" отримає нового тренера — він чотири рази вигравав Лігу чемпіонів і має Золотий м'яч.

Вірастюк прокоментував мобілізацію свого сина — що сказав.